Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem ha nem én tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy csomó olyan gesztusa van ami ezek szerint simán félre érthető a srácnál. Például kb. egy hónapja beszélgettünk a barátnőimmel ő oda jött és elkezdett velem beszélgetni meg hülyülni és közben vagy a vállamhoz vagy a nyakamhoz ért hozzá. Na meg a térdemhez szorított az ő lábát amikor leült mellém de ez nem olyan fontos. A másik hogy két hete úgy ment oda köszönés nélkül a barátnőimhez hogy hogyan sikerült a felvételim és hogy felvettek e már. Ezt barátnőim elmondása szerint "aggódóan", izgatottan de tök normálisan kérdezte.Vagy például nagyon figyelmes velem. Két hétig voltam beteg és amikor találkoztunk ez volt az első kérdése hogy meggyógyultam-e. Tudom hogy ezt bárki megteszi de tőle ez figyelmességnek számít mivel néha nagyon zárkózott.Megkérdezi hogy leszállt-e már rólam az egyik idióta gyerek és teljesen egy véleményen vagyunk.


Viszont nem rég a véletlen folyamán kiderült hogy ki tetszik neki. A lány nem szép nagy orra van a szemei olyanok mint a békának és ráadásul annyira lapos mintha még csak 5-es lenne. Mindenkitől akit megkérdeztem hogy milyen jellemileg a lány, valami negatívat mondott.Volt olyan hogy agresszív, anorexiás, csúnya, egoista, nagy szájú, sznob stb stb. Nem értem mit szerethet benne ha ennyi rossz tulajdonsága van. Ráadásul sokszor bámul a fiú és keresi a tekintetem. Akkor meg miért csinálja ezt ha nem tetszem neki?

Nem szórakozik velem az biztos mivel nem akkora nőcsábász. (Amúgy nekem tetszik ő és sejti is.) Mit kéne tennem? Megkérdezni nem fogom mivel azzal tönkre tenném azt amink már van. Vagy lehet nem az a lány tetszik neki? Bárnem hiszen hogy hazudna a haverjának aki történetesen a barátnőm bátyja.


2015. márc. 15. 12:25
 1/3 anonim válasza:

Kissé nyersen fogalmaztál a másik lánnyal kapcsolatban, lehet, hogy csak a féltékenység teszi... Mindenkinek más az ízlése, és ezt el kell fogadni.

Azok alapján amit leírtál (és tényleg nem csak beképzelted a dolgokat) akkor szinte biztos, hogy nem vagy közömbös számára... figyeld a testbeszédét, az sok mindent elárul ;)

2015. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem akartam nyersen fogalmazni mert igazából először szimpatikus is volt számomra csak aztán meséltek róla dolgokat vagy például barátnőm pasija ma mesélte hogy véresre karmolta és lilára verte csak mert véletlen megűtötte egy labdával
2015. márc. 16. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te jössz be neki. Ne aggódj, a fiúk is szoktak cselezni, lehet, hogy azt szerette volna, hogy féltékeny legyél :) Szerintem beszélgess vele sokat, viccelődj, legyél cuki :) és mosolyogj rá sokat, még ha messze is van a suliba tőled, érteni fogja :) Sok sikert, és írd meg, hogy mi lett :)
2015. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!