Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Van egy fiu aki nagyon tetszik nekem hogyan mondjam meg neki? félek hogy elutasit

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kérdezd meg, van-e kedve hazakísérni.

Ha igen-t mond pár másodperc után, akkor elég valószínű, h tetszel neki.

Ha hezitál, és azt mondja máshova kell mennie, de esetleg azt mondja máskor elkísérne szívesen, akkor még lehet esélyed.

Ha konkrétan nemet mond, és nem mondja, hogy máskor, akkor hagyd.

2010. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, saját tapasztalataimból kiindulva egyáltalán nem érdemes így ezt elmondani valakinek, amíg ennyire bizonytalan az, hogy ő mit gondol. Az én taktikám, hogy légy még kicsit türelemmel, és inkább tettesd hogy csak a barátja szeretnél lenni, így kerülj vele jó viszonyba, és ha jól kijöttök, beszélgettek, akkor egyrészt megtudod, hogy milyen esélyeid lehetnek, másrészt megvan rá a lehetőséged, hogy elcsábítsd, harmadrészt minden szempontból könnyebb egy ilyen szituból kiindulni.

Nekem eddig 3 hosszabb kapcsolatomnál bevált. 18/L

2010. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert mi történik ha visszautasít? Nem fog veled járni, LEHET.

Ha meg se kérdezed? BIZTOS!

2010. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát már vagy fél éve beszélek vele majdnem minden nap msn-en. Most van neki egy barátnője akivel rosz viszonyba vannak egy jo ideje és mindig nekemmondja el hogy mi baja van
2010. febr. 15. 21:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne félj, félni baromság.
2010. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és vajon miért nekem mondja el ha gondjai vannak a barátnőjével? jelent ez valamit?
2010. febr. 15. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Amíg barátnője van: SEHOGY!

Ha már nincs, és egy kicsit ki is heverte - akkor lehet vígasztalni.

2010. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
velem az volt hogy a srácnak volt barátnője de én féltékeny voltam a csajra.meg amúgy is legjobb barátnőm a csaj.és mindig ha beszéltünk msn-en akk rossz kedvem volt hogy tudtam hogy nem lehet az enyém.és mindig megkérdezte hogy mibajom van.és mondtam hogy semmi inkább hagyjuk.és nem hagyott békén kérdezgette és egyszer elmondtam hogy te.és kérdezte hogy mért?és elmondtam neki ahogy a barátnődre féltékeny vagyok és hogy szeretem.és mondtam hogy ő is szeret meg mittudomén és másnap is folytattuk ezt a témát és a vége az lett hogy dobta a barátnőjét és engem választott.
2010. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az utolsonak szol. kőszőnőm a tanácsot:] és megfogadom remélem sikerűlni fog:]
2010. febr. 16. 22:00
 10/10 A kérdező kommentje:
de mindenkinek kőszi a tanácsot
2010. febr. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!