Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ma szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ma szakított a barátjával és nagyon sír. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mindennel megnyugtatni, de hiába mondom neki, hogy az élet szép meg nem csak ennyiből áll, semmi se segít. Nyugtatót akar bevenni, hogy tudjon aludni. Szerintetek jó ötlet?
2015. márc. 15. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mossa meg az arcát, a nyakát, mellkasát és a csuklóját, igyon sok vizet! Borogasd! A sok sírástól kell, hogy ezek nyugtassák kicsit, mert a szívnek is sok lehet.

Nyugtatót nem lenne jó, ha venne be, nem csak, mert rászokhat, de feleslegesen ne akarja mérgezni magát és a mellékhatásoktól is jobb, ha megkíméli szervezetét. Tudom, mert egy időben nekem is azt adott a doki, igaz letudtam aztán tenni és már nagyon régen volt. A következőnél már erősebb voltam és nem szedtem be, persze más miatt voltak.

Az igaz, hogy az idő segít, ezt is jól tudom. Az odavezető úton, hogy mennyire lesz erős már csak rajta múlik, az akaratán és mások támogatásán. Az is jó, ha sokat beszél vis kibeszéli ezt magából és olyan dolgokat csinál, amit mondjuk addig nem, figyelem elterelés.

És igaz a mondás, amit nem öl meg az erőssé tesz!


36N

2015. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt még elfejeltettem, hogy másnap mikor bedagadt szemmel ébred, jó, ha egy evőkanalat betesz a mélyhűtőbe kis időre, majd kiveszi és a szemére teszi, ezt addig tegye, míg úgy nem érzi lejjebb ment a duzzanat mindkét szeméről. Kb. 3x, ha megcsinálja jó lesz.


És ne bánkódjon egy ilyen f@§z miatt, aki így elárulta. Idővel rájön jobb, hogy megszabadult tőle.


36N

2015. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!