Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsaltad párodat mi vett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltad párodat mi vett rá hogy elmond neki mit tettél?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret?tisztelet?elitelem ezt a dolgot mármint a megcsalást.csak erdekelne ki miert hogyan mi okbol vallott igazat?vagy eppen miert nem?es ha nem mondtad el hogy tudsz a tudattal elni?koszonom a valaszokat
2015. márc. 16. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

hogy a parom es elmondom neki ha szeretem.

o is megertobb lesz. ha megbanoan szinte azonnal elmondod neki. mit tettel.

mintha kiderul


18/f

2015. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SEMMI nem tud rávenni, hogy elmondjam.

Miért? Mert nem akarom megbántani. Ami otthon hiányzott (amit abban a bizonyos "másik"ban kerestem) azt megpróbáltam vele megbeszélni. Nem változott. A gyerekeim anyja, akit nem véletlenül vettem el. Azóta változtak bizonyos dolgok, sajnos a szexhez való hozzáállása. De sem Őt sem a gyerekeimet eldobni magamtól nem fogom.

Megtettem, megcsaltam. Tettem mindezt úgy, hogy a végén minden szál el legyen varrva, hogy semmi esetben se derülhessen ki.

Hogy tudok a tudattal élni? Simán. Felnőtt ember vagyok, nem tulajdonítok az egésznek túl nagy jelentőséget. Sem annak, hogy mit tettem, sem annak, hogy akit megcsaltam azt mit szólna ..... Neki nem kell róla tudnia és kész. Ami ott és akkor történt az két emberre tartozik. Rám arra a hölgyre aki ott volt velem.

2015. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi az hogy ha szereted elmondod neki, alapból ha szereted meg se teszed ezt

lol

2015. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!