Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántott a barátom és még ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott a barátom és még ő háborodott fel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Alig találkozunk mert mindig lemondja. Hétvégén azért nem akrt talizni mert a hugára vigyázott állitolag. Másnap aztmondta hogy haverjával mennek inkább inni. Aztán mondtam akkor jo e neki a vasárnap. Neem nem mert biztos másnapos lesz. Pénteken elvileg tanult. Nem mert a haverjával volt. Ugyvolt h hétfőn végre talizunk azaz ma kiöltöztem sütöttem neki sütit is a sulit kibirtam szoknyában. erre közli hogy neki sürgősen a havrjával kell találkozni. mondtam h jo nem baj érezze magát jol és kiakadt hogy miért sértődök meg... mondom mgamban mivan??? hisz nem is irtam olyat. és irja még hogy sose lesz senki olyan fontos neki mint a haverja ez van ennyi fogadjam el és meglehet sértődni. igy megint eltelt egy csomo idő ugy hogy nem láttam. és megbántva érzem magam mert szerdán is vele talizik inkább nem velem és velem kéthetente egyszer vagy kétszer. most mitcsináljak?
2015. márc. 16. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan barátot ,aki esetleg szeret is.
2015. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem törődik veled.

Keress egy olyat aki foglalkozik veled igényed szerint.

2015. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

És te még vele vagy? Jó nagy butácska vagy... keress mást, ő nem szeret téged.Nehogymár mindent eltűrj neki.

Kerek perec mond ki és kész.

2015. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el. Akinek a haverja mindig fontosabb lesz az (még???) nem alkalmas kapcsolatra.

A következőnél (ill. nála is, ha nem tudod elhagyni) várd amíg ő mond egy időpontot, hogy mikor szeretne randizni.

2015. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint macskát sz.ni úgy hajítanám ki. Most komolyan jó ez neked? De írhatunk mi akármit úgyis vele maradsz ha megaláz, lesz.ja a fejed akkor is.
2015. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mindig csak a rossz kell...ejjnye ejjnye..itt az eredménye.
2015. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úúúúúúúúriisten.... :S egy bunkó.
2015. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem értem ,h miért vagy vele. Ennyire látványosan leszarni a másikat már több mint bunkóság. Ne legyél naiv te is tudod ,h ha szerelmes lenne nem így viselkedne. Felmerül bennem megint a kérdés ,h miért az ilyen majmok után rohannak a lányok...?! Ha rám hallgatsz keresel normálisat
2015. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után vele maradsz akkor meg is érdemled, hogy ilyeneket csináljon!
2015. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!