Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a haverom becsajozott így 8. osztály utolsó 2 hónapjára, én meg ugyan örülök meg segítségével segítettem is neki ebben de közben majd megőrülök?

Figyelt kérdés
az irígységirígységtől meg a félelemtől, hogy mi van ha középsuliban sem tudok becsajozni mert nem lesz nekem tetsző?

2015. márc. 16. 17:29
 1/1 smbence válasza:

Hali

Az egyik legjobb haverom 17 éves és a leghosszabb kapcsolata pár hétig tartott, nem is volt sok csaja.

A lényege az egésznek, hogy egyszer eljön majd az a csaj akiért bármit megadnál, akkor jön el majd a te időd.

Mellesleg volt már pár barátnőm, de ha megfogadod a tanácsom ha 14-15 éves vagy akkor 1-2évvel idősebb lányokra hajts, azok kicsit érettebbek:)

Ha idősebb, akkor nem tudok korhatárt mondani, a fiatal csajok között is akadnak kivételek.

A lényeg, hogy hidd el lesz olyan csaj aki kiba**ottul tetszeni fog neked.

2015. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!