Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti megértenétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megértenétek ha tanulás miatt kevesebbbet tudnátok találkozni a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Most vasárnap volt az egy eves évfordulónk, hétfőn tanulnom kellett, holnap is kene mert szerdán olytaly program van egesz nap es csutortokon 2-t tz-t irok nagyon sok anyagból:/ megertenetek ha csak csütörtökön tudnatok eloszor találkozni? Persze utana szombat vasarnap tudnatok találkozni.
2015. márc. 16. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is pl ZH-m van jövő héten szóval, én pl egy rossz szót nem mondanék ilyenre, hogy kevesebbet tudnánk találkozni.
2015. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aki ezt nem érti meg az hülye
2015. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, fontos a jövő, később még meg lesz a sok tanulás gyümölcse, amit majd együtt elvezhettek ki....
2015. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megtudnám érteni, mert nekem is fontos a tanulás :D Aki meg nem érti meg, az hülye.
2015. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megérteném de azert pl este legalabb telon besz vgy fb n :)
2015. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat :) es utolso :) persze szoktunk telefonálni es chatelni nem is keveset :) csak 3 szor találkozunk egy héten es ezt kevésnek találja :/
2015. márc. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!