Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tanulás vagy a barátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanulás vagy a barátnő, boldogság? (részletek lent) 17/F

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm,de a napokban el kezdtem kavarni egy lánnyal. Smároltunk sokat, de még nem járunk,mert nem ismerjük egymást annyira. Én egy kicsit antiszociált vagyok. Szeretek a szobámban lámpafénynél tanulni órákat, az osztályomat nem szeretem, szeretek egyedül lenni. A barátaimmal nem szeretek lenni. Mind a ketten gimnazisták vagyunk. Egyszer arról beszélgettünk, hogy mi a legfontosabb az életben. Ő azt mondta, hogy a boldogság én meg azt, hogy az egészség. Napokkal utána belegondoltam, hogy én még nem voltam 1 óra hosszánál boldogabb. Amikor vele vagyok, rá gondolok boldog vagyok. A boldogság jó érzés. DE(!!!) Nekem tanulni kell és nem muszáj boldognak lennem. Boldgság nélkül is tudok élni, estleg majd később felnőtt koromban, amikor nem kell tanulni olyan sokat,akkor majd boldog leszek. Vagy nem. Szerintetek a bokdogság mindennél fontosabb?
2015. márc. 17. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulás, pnz boldogság --> barátnőt eredményez.
2015. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pÉéÉnz*
2015. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
műszaki szakközépben nem tanulok illetve nem tanulok semmit és jó tanuló vagyok és boldog is tehát nem értem mi a probléma minek tanulsz órákat
2015. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. És én is tanulok mellette, mégis tudok időt szakítani a barátomra.
2015. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
OKTV-re való felkészülés miatt aggódok inkább. Sokat kell rá készülni.
2015. márc. 17. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki igazán akarja, össze tudja egyeztetni a kettőt.
2015. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tanulás mellett döntöttem :/ :)
2015. márc. 22. 14:58
 8/8 Gergő Filó ***** válasza:
ebben a pár sorban összefoglaltad az összes problémámat az életben.
2016. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!