Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint gondol az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint gondol az eljegyzésre? Jelentenek ezek a mondatok valamit?

Figyelt kérdés

22éves vagyok, párom 30.

6hónapja vagyunk együtt, minden este együtt vagyunk olyan mintha együtt élnénk. :) Tudom ez kevés idő, de ami köztünk van az mindkettőnk részéről Más.. :) Nagyon sokat beszéltünk már kettőnkről és Ő is azt mondja hogy ilyet még sosem érzett senkivel, és velem eltudja képzelni az életét és úgy érzi révbe ért :)


Nos mostanában sokszor hozza fel a gyerek témát :)

"Ha lányunk lesz....+ vagy "Neked olyan jól állna a nagy pocak, csini kismama lennél" -ilyesmiket mond :)


Plusz multkor elmentünk vásárolni és amikor kijöttem a bevásárlóközpont mosdójából Ő állt az ékszerbolt előtt és nézte a kirakatot... amikor odaálltam mellé hirtelen felkapta a tekintetét a gyűrükről a karkötőkre.

Odaálltam és nézegettem a karikagyűrűket kérdezte melyik tetszik...stb...


Meg multkor kért kakaót. Mondta hogy melegen szeretné erre én: "Édesem... a nevemre ne vegyelek?" (röhögve)

erre Ő (KOMOLY ARCCAL) "Köszi nem...csak nehogy meglepődj ha én veszlek a nevemre Téged" -ezen anyum akkorát nézet.. :D


Meg multkor arról kérdezgetett, hogy mi a szokás a lánykérésnél..mert minden ismerőse máshogy csinálja...


SZóval ilyen fura szituk vannak. Persze nem akarok semmit belelátni...csak szokatlanok és kétértelműek.


Meg mondja hogy belőlem tuti jó anyuka lenne... :)


Vélemények??


2015. márc. 18. 18:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Jah 1hónapja fordult elő:


ültünk a nappalinkban anyumék velünk szemben és hirtelen megszólalt hogy"Multkor mondtad hogy megmutatod a gyűrüdet,amit régen bátyádéktól kaptál ajándékba. Mutii meg!" -kihoztam a szobámból és odaadtam neki és elkezdte próbálgatni a kisujjára.... :D



Meg apumékkal beszélgettünk és az egyházi esküvő került szóba. Én megvagyok keresztelve, Ő nincsen.

És apumtól kérdezte hogy "Például a mi esetünkben nekem meg kellene keresztelkednem ha összeházasodnánk templomban a...(itt a nevemet mondta) ??" :D

2015. márc. 18. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, ilyet mi is szoktunk, sokat bezségetünk. Nemrég voltunk 2 évesek.


Tehát semmit nem jelent, tanuld meg: egy férfi NEM CÉLOZGAT, hanem TESZ, vagy KIJELENT! Ennyi, amíg nem áll eléd, addig max. dumáltok a témáról.

2015. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!