Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond, ha a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond, ha a barátommal heti 3-4x osszeveszunk?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt. Eleinte nem veszekedtünk szinte soha, de mostanában egyre többet veszekszünk de mindig csak ilyen durci/hiszti van nem olyan nagyon nagy összeveszés, és mindig a féltékenység az oka. Mindketten nagyon féltékenyek vagyunk, és makacsok. Mindig mondjuk hogy nem akarunk veszekedni de aztán mégis csak sikerül. Nem akarok vele ennyit veszekedni de nem tudom hol rontjuk el, én nagyon szeretem és ő is engem. Nemtudom mit tegyek hogykevesebb vita legyen. 18L
2015. márc. 19. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdésed: "Mi lehet a gond,..."

Leírás: "mindig a féltékenység az oka"

Na szóval még magad is megmondod mi az oka, szóval beszéljétek meg ezt a féltékenység dolgot, mert általában ez miatt megy egy kapcsolat tönkre! Nőjetek fel és ha megbíztok egymásban teljesen nem lesz ilyen féltékenység! De ha nem beszélitek meg és folytatódik....ne lepődj meg ha vége lesz valamelyikőtök ne fogja bírni...

2015. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk kezdetén mikor összeköltöztünk a párom is felvetette ezt a kérdést, és kérdte tőlem, hogy beszéljük meg,mert meg fogjuk utálni egymást. Mosolyogtam a dolgon és belementem, közös megegyezéssel arra jutottunk, hogy elindítunk egy diktafont és visszahallgatjuk a veszekedéseinket!! :)

Tanulságos volt.....mert a 80% a párom kezdte és mivel férfiból vagyok és van büszkeségem nem hagytam magam....és elfajultak a dolgok. A megoldás rém egyszerű...tisztelet és megbecsülés. Ha valamit el szeretnél érni a párodnál, akkor azt nem parancsolgatással vagy számonkéréssel kell elővezetni, hanem kedvesen és türelmesen meg kell kérni rá...és éreztetni vele, hogy milyen fontos lenne számodra.Ennyi!!

Egy kapcsolat előrehaladtával a Nők szeretik átvenni a vezető szerepet, haladni akarnak a kapcsolattal, de egyedül nem megy nekik, így finoman szólva el kezdik b...tatni a partnerüket, hogy segítsen megvalósítani az elképzelésüket...nos ennek a módját kell elsajátítani.

37F

2015. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!