Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell nekem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már 1 éve udvarol nekem.. Mindig kedves, aranyos, udvarias..

Ha például mondom, hogy vennem kell egy táskát, akkor megkérdezi, hogy megvegye-e nekem (mármint hogy nekem ne kelljen menni), vagy hogy megyünk-e együtt..

Ha mondom, hogy xy film érdekel a moziba, egyből úgy érti, hogy vele akarom megnézni..


Teper folyamatosan, de valamiért nekem nem kell.. Mi lehet a gond? Tökéletes lenne..:S


22/L


2015. febr. 19. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell neked, ezt tudod.

Nem az a gondod, hogy neked nem kell, hanem az, hogy ő ezt nem fogja fel, és nem hagy békén. Mondd meg neki, hogy hagyjon békén, mert miatta nem fog megtalálni az, aki esetleg neked is bejönne. Sem kell sajnálatből beleszeretned senkibe. Majd úgyis talál magának valakit.

2015. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy ő lenne a tökéletes, de valamiért mégse... Talán túl kedves, vagy nem tudom..
2015. febr. 19. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt,h ő a tökéletes?

26F

2015. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát kedves, figyelmes, udvarias, vicces, megvan a közös hang (ami kevés emberrel van meg).

Viszont nagyon gyakran idegesít, kis semmiségekkel.

2015. febr. 19. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Külsőre is tetszik? :)
2015. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!