Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan tudnék rá hatni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel (19) 6 hónapja vagyunk együtt,viszont folyamatosan vitázik.

De dirket, folyamatosan kötekedik.

Mert neki olyan kedve van...

De én már nagyon unom.

Mit tudnék csinálni? Hagyjam ott?

26/F


2015. márc. 19. 15:36
 1/4 CptTomato ***** válasza:

Jézusom..ennyi idősen nem tudod mit kezdj!?

Legközelebb értelmi szintednek megfelelőbb nőt válasz....

2015. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kötekedj vele te is éreztesd hogy milyen érzés...
2015. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

be kötekedj vele, mert az gyerekessé válik, jobban fog haragudni és jobban fog kötekedni

cseszd le hogy változtasson magán mert nagyon idegesit téged, ha nem ért belőle akkor szakitani kell, mert nem hozzád való

2015. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kicsit jobb csajokra a kissé hisztérikus természet éppen úgy jellemző, mint a versenylovakra. Szimplán csak azért, mert tudják, hogy többet megengedhetnek maguknak.


Én 16-17 évesen még a viták elől el akartam vonulni, de akkor meg megkaptam csajtól, hogy annyira se becsülöm, hogy meghallgassam, szelíd mosollyal se jó ha hallgatod, mert attól is felkapják a vizet. A legjobb az ha te is belemész a játékba, hagyod hogy egy kicsit kiüvöltse magát, közben te is felemeled kicsit a hangodat de nem durván, amikor nincs nagy dologról szó, akkor hagyod hogy a vitát "megnyerje", de néha meg ha elmérgesedik, akkor szimplán csak elmész pár órára, még ha ettől tombol is. Egy csomó csajnak kell ez a kis érzelmi hullámvasút, unalmas nekik az, ha egy srác mellett alaplángon van csak a kapcsolatuk, heves viták, majd azt követő nagy békülések nélkül.


Ha jó csaj, akkor tűrd el neki, ha nem, akkor rakd ki.

2015. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!