Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a barátnőmnek mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátnőmnek mondta el az érzéseit felőlem. Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőmnek "öntötte ki a lelkét". Azt mondta,hogy szeret,és hogy nincs barátnője. Könyörgött a barátnőmnek hogy ne mondja el,de természetesen el mondta. A srác nem is köszönt,rám se mert nézni. Viszont nekem ez egy kicsit gyanús mivel a lány (Akivel a barátnőm beszélgetett,a srác ismerőse) kirohant az utcára "telefonálni" a srác meg egyből bele kezdett,hogy miért mondom el mindenek,és hogy mi a problémám vele,a barátnőm azt felelte hogy "Te k*rváztad le ember nem én. Mit vársz tőle?" mire a srác "Szeretem őt és nincs barátnőm". Eddig mind szép és jó csak a bibi az hogy ma reggel amikor suliba mentem,a haverja azt mondta rám hogy szép amikor még köszöni se szokott. Szerintem csak játszik velem,azóta csinálja ezt amióta hallotta hogy van egy srác aki érdeklődik írántam. Vélemény?:) S
2015. márc. 19. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki kibogarászta miről is van szó, lefordíthatná, köszönöm!
2015. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a szobádba, kapcsolódj le az internetről, és azonnal állj neki a tanulásnak.
2015. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bocsi,ideges vagyok:D

lényeg a lényeg hogy a srác akibe bele vagyok zúgva tegnap a barátnőmnek mondta el hogy "szerelmes" belém. Viszont szerintem játszik velem. A haverja reggel a suliba azt mondta hogy "szép" vagyok. A srác (akibe szerelmes vagyok) azóta érdeklődik felőlem amióta tudja hogy alakulóba van egy sráccal.. Régebben lek**vázott akkor még nem is ismert,aztán les**gfejeztem (tudom óvoda). Aztán az összes barátnőmtől kérdezgeti hogy mi a bajom vele. Lényeg a lényeg: Vajon tényleg szeret vagy csak játszadozik? :DDDDD

remélem érthetőbb volt. Ha nem akkor bocsánat,csak ideges vagyok:DD

2015. márc. 19. 17:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Vicces:)
2015. márc. 19. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez még mindig óvoda. :(

Fogalmam sincs szeret-e, ezt csak ő tudja és neked kell a végére járni. Szerintem biztos nem csaj játszadozik, de persze ezt sem tudom pontosan.

Ám, ha te ebbe a srácba vagy szerelmes akkor miért egy másikkal jössz össze?

2015. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A srác csak azt hiszi hogy alakulóba van valami,a srác (akivel valami "alakul") a legjobb fiú barátom.:) Szóval szóba se jöhetne ez az egész..
2015. márc. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!