Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az problémát jelent, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az problémát jelent, hogy van egy-két dolog amit soha nem fogok bevallani a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Csúnya dolgok a múltból. Ha ezek kitudódnának veszélyt jelentenének rám és soha nem alhatnék utána nyugodtan.

2015. márc. 17. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

drága szivem ha tudnád mennyi mindent nem mondtam el a pasimnak amit örökre eltemettem magamban :DD


nem, nembaj és nem a múltban kell élni hanem a jövőben csak ne foglalkozz vele ennyi :)

2015. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha elárulnád meg kéne hogy öljed? :D
2015. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mokyu! ***** válasza:
0%
A múlt mindenkit utolér ezért daraboltam fel és ástam el a szomszéd kecskéjét "nyuszit"
2015. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Engem szeress ne a múltamat"



Az egyik barátnőmnek elárultam bizonyos dolgokat, ami szerintem meg is bélyegezte a kapcsolatot - gondolom az is oka lehetett, hogy mást keresett mialatt velem is kavart.

Az utolsónak nem mondtam el ezeket - Ő a feleségem. Most sem tudja .... soha sem fogom elmondani neki. Mert fontosabb, mint az, hogy a múltam kis titkai miatt csalódjon bennem.

2015. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Interferencia ***** válasza:
64%
Mi ez az egy-két dolog? :D
2015. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha sosem tudódhat ki, akkor az nem baj, de ha esetleg valaki mástól tudja meg, vagy rájön, az már baj lehet. Viszont, ha ez nem áll fenn vis sosem tudhatja meg, akkor ne foglalkozz vele. Ne a múltban élj, hanem a jelenben.
2015. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog, hogy kiderüljenek.
2015. márc. 17. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Hát ha nem fog soha rájönni, hogy titkolózol előtte, akkor nem lesz belőle baj. Bár ha megtudnám, hogy a barátom nem mondott el sok mindent, olyan dolgokat, amik miatt más ember, mint amilyennek én megismertem, az nagyon rosszul esne és lehet, hogy szakítanék vele.

Nem tudom, hogy miket csinálhattál, amik ekkora veszélyt jelentenének. Tanúvédelmi programban veszel részt, vagy mi? Ha ennyire nem bízna bennem a barátom, hogy nem aludna nyugodtan, miután valamit elmondott, mert fél, hogy valami rosszat tennék neki, nem akarnék vele lenni, mert nem bízik meg bennem.

20/L

2015. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
írjátok már meg ide, hogy milyen titkaitok vannak, itt úgyse derül ki. :)
2015. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, hogy ezek hogy hatnak a jelenlegi életedre és esetleg a jövődre. Ha befolyásolhatják és esetleg őt is érinthetik akkor el kell mondani. Az, hogy mikor: egy másik kérdés. Ha nem akkor temesd el örökre.
2015. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!