Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó a kavarás? Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a kavarás? Olyan emberekkel kavartok aki tetszik vagy tök mindegy csak legyen vki.

Figyelt kérdés
És mennyire befolyásol benneteket az alkohol?Ugy értem részegen kikezdenétek oan emberrel is aki józanon be se jönne?
2010. febr. 16. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

És mennyire befolyásol benneteket az alkohol?Ugy értem részegen kikezdenétek oan emberrel is aki józanon be se jönne?


nekem volt már ilyen....


16/L - Diesel

2010. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Semmire. Komolyan.
2010. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

A kavarás csak az éretlen pics*knak/szexgépeknek "jó".

Részegen... az ember bármire képes, attól függ, mennyit ivott.

2010. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi számít neked kavarásnak?

Mert nekem az a kavarás ha minden van ami egy kapcsolatba de még sincsenek együtt.

Barátnőmnek már az is kavarás ha találkozgat egy lány és egy fiú.

2010. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem az a kavarás ha egy buliban smárolnak,táncolnak.......
2010. aug. 13. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az azért jó mert jól érzi magát olyankor az ember.Kötöttségek nélkül bármit tehet és nem ítélik el.Józanon csak akkor történik velem ilyen ha bejön valaki.Kétszer történt velem eddig az egyik a nagy szerelmem volt de csak arra az egy bulira szólt minden.A másik pedig csak jött...szakítottam a barátommal és egyszerűen "menekültem" a karjaiba.Részegen már más..olyankor nem úgy látjuk az embereket amilyenek igazából...:)

18/L

2010. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

termeszetesen olyannal kavarnek aki tetszik nekem..


amikor nagyon alkohol hatas alattt vagyok olyankor megszunnek az erzelemeim,szoval ha valaki peldaul kezdemenyezne akkor lehet nem allnek ellent..persze ez is attol fugg h mennyit iszol:)amikor nagyon pias vagy szerintem nem enzed h kiaz h nezkki,megtorteni e sutana banod is az esemenyeket..

2010. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja es 17/L voltam,az utolso :)
2010. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sztem arra jó a kavarás h a lelküket megnyugtassa a 2 fél h van kihez menni ha kell társaság vagy magad alatt vagy stb...közbe meg élheted a szabad életet h nincsenek kötöttségek


de ez nagyon tetszik h majdnem mindenki máshogy látja a kavarást..én ugy látom mint a kérdező:D

2010. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lauda_18 válasza:

Hát én nem olyan rég kavartam egy sráccal , és arra lennék kiváncsi,(hogy nektek mi számít annak?)


Szerintem arra jó, h jól érezzük magunkat, felelősség nélkül és persze szórakozzunk:) De az alkohol eléggé befolyásolja a természetünket .

2011. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!