Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves párkapcsolatom. Kb 3 hónapja felbukkant egy lány aki miatt nagyon sokat veszekedtünk. Végül szakítottunk. Az elején nagyon nehezen viseltem, hogy találkoznak stb. Keresett a volt párom, de az elején mindig csak összevesztünk. Majd valahogy már nem kezdett érdekelni, hogy mi van velük, pedig közben ők összejöttek (ez volt március elején). Utána egyre jobban akart velem találkozni (a lánynak ez nem tetszett, így szakított vele és ismét barátok lettek). Ki akar velem békülni, mert azt mondta, hogy én vagyok számára a tökéletes. Mondtam neki, hogy egyelőre csak barátok legyünk. De itt jön a gond, hogy a lánnyal is akarja tartani a kapcsolatot... (ez nem is lenne akkora nagy baj) csak éppen úgy, hogy egyik nap vele van másik nap velem. (Jó mondjuk mi minden nap találkozunk, nem csak amikor "az én napom lenne"). Azt mondja, hogy inkább velem lenne (legalábbis nekem azt mondja) mikor megy a csajhoz. Attól tart, hogy a csaj behisztizik... A munkája miatt kapcsolatban kell maradniuk még egy darabig, és nem akarja, hogy a csaj keresztbetegyen neki. Utaltam neki rá, hogy ez nagyon gáz lenne, ha összejönnénk és mindig be kéne osztani, hogy mikor hova megyünk...

Mit tennétek a helyemben?


2015. márc. 20. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék vele össze újra. Elhagyott egy másik csaj miatt, nem működött vele, ezért visszajönne mert te sem vagy rossz? Ne neee.

Ha mégis szeretnéd újrakezdeni, legyetek csak barátok, amíg a csaj képben van, utána szabadok lehettek.

2015. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyen eszed,ne legyél a játékszere,hagyd ott.
2015. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!