Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, milyen lányok jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen lányok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
Milyen lányt képzeltek el magatok mellé egy komoly kapcsolatban? Kicsit visszahúzódóbb (de tud laza is lenni) vagy aki magabiztos (talán kicsit jobban is) vagy milyet? Ha kérhetem Normális válaszokat írjatok
2010. febr. 16. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Korban illőt, normálisan kinézőt, ne legyen csinibaba és plázacica, tudjon két értelmes szót beszélni, és ne legyen túl vékony :) F/18
2010. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem:) kort is írjatok pls:)
2010. febr. 16. 17:13
 3/10 Szupermókus ***** válasza:
100%

Legyen esze, ne úgy nézzen ki mint egy ribi, legyen laza de mellette komoly, s a legfontosabb, hogy törődjön a párjával. Őszinteség és hűség sem árt.

26/f

2010. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Legyen plázapics@ külsőre, és érzékeny visszahúzódó belsőre:D

19/F...

Télleg az ilyenek jönnek be, nem offolni akartam, csak kevés ilyen lány van:(

2010. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

17:17

ilyen vagyok :D

vagyis egyesek szerint plázapi csának nézek ki de belül tök visszahuzodó vagyok xD

16L

2010. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Amíg nem volt olyan lánnyal dolgom, nem is gondoltam rá, de amióta volt, nálam nagyon fontos hogy legyen érett a korához képest.Korábban nem is gondoltam volna, hogy ezzel és a műveltségével valaki annyira le tudna nyűgözni, hogy beleszeressek.Persze, nem csúnya a lány, de amíg nem beszélgettem vele, eszembe sem jutott, hogy esetleg összejöjjek vele.Egy évvel fiatalabb (16) és olyan, mint egy érett nő.Egyszerűen annyira jó vele lenni és beszélgetni...(persze engem is mindig idősebbnek néznek, nem csak a külsőm miatt)

Ezért úgy érzem benne megtaláltam a másik felem.


F/17

2010. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhhúúú 16 éves visszahúzódó lány, nem akarsz nekem privátot írni?!:D :D:D a 19/F
2010. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Legyen érzéki és tüzes az ágyban, még ha a hétköznapi életben nem is az. Legyenek barátnői akikkel önálló programokat tud csinálni és tudja magát lefoglalni, ha egyedül van akkor is, legyen hobbija, életcélja. A vásárlás nem hobbi! Egyszóval ne abból álljon a közös életünk, hogy nekem kelljen szórakoztatni és egyfolytában lógjon a nyakamon. Tudjon vezetni, hogy megihassak néha egy sört. Tudjon a pénzzel gazdálkodni és ne kelljen elzárni előle a pénzt, mert ha ott van akkor elkölti minden felesleges vacakra. Nekem főleg a 18 körüli csajok jönnek be. puszi nektek. 30/F
2010. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

17:37


háát bocsi neem :D

de amúgy sok visszahúzódó fiatal lány van.. :D

csak mondjuk lehet h azok csúnyák is :D

2010. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól nézzen ki és legyen saját véleménye mindenről ne csak azt mondja mindenre hogy igen meg hogy jó.
2010. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!