Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyobb korkülönbségnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb korkülönbségnél miért nem hiszi el a másik fél, hogy őszintén szeretik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy adott egy huszonéves fickó (23-26), és egy tizenéves lány (14-16), vagy akár egy negyvenes (44-46) pasas, meg egy huszonéves (20-22) nő, és gyakran előfordul, hogy a fiatalabbik fél igen gyakran fél, hogy nem szeretik, csak kihasználni akarják.
2015. márc. 20. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert félnek kimutatni a másik félnek a valódi érzésüket,és ez által ,lehet hogy csalódnak,ezután elszál a bátorság,és tagadnak
2015. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és a legidősebb barátom 29volt. De én is féltem hogy nem szeret de nem tudom miért.De ha valaki szerelmes az kortól,helyzettől független szerintem. Attól meg hogy kihasználják jobb ha tart az ember mert a mai világban szinte csak ez megy.
2015. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyük a két szélső határt..

Ha egy 26 éves fickó egy 14 éves lánnyal létesít kapcsolatot, itt nem kell feltétlen testi kapcsolatra gondolni, te mire gondolnál?


Én:

a) A "férfi" szellemileg annyira gyenge, sérült, hogy egy nálánál jóval fiatalabb kislányban talál megnyugvásra.


a1) A "férfi" csupán morbid módon arra hajt, hogy egy fiatal feltehetően még szűz kislányt megfektessen.


Ez persze biológiai ösztön, illetve esztétikailag is szebb lehet egy tizenéves lány, akár szexuális akár utódnemzés szempontjából, de a társadalom változik, 100 éve még nem lett volna belőle probléma, hogy egy 14 éves lány egy 30+ os férfival legyen kapcsolatban, de mint írtam, a társadalom és az értékelés is változik.


b) A kislány érzelmileg sérült, apakomplexusos, amiben a szülői háttér és annak hiánya okozta érzelmi labilitás bújik meg, éppen ezért egy nálánál idősebb "férfiban" keres menedéket.


b1) Csupán a szülőket szeretné idegesíteni, vagy szimplán egy tinirib anc.



Na, ez lenne az én véleményem!

Érveket ellenérveket szívesen elfogadok, és megvitathatjuk.


21/f

2015. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

OKÉ! A barátom holnap 53 én júnban

19. Elöttem egy 17/l barátilag nagyon át b...ta!

De nálunk kétség nincs hogy őszinte és nem kihasználás!

2015. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Drága #3a! Na ezért van idősebb pasim! Mert nagyon leegyszerűsitve tálalod!
2015. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mert pl előtte többször átbasztak és hazudtak. 15 éves vagyok és a barátom 20 ma 2 hónapja hogy együtt vagyunk de pár hete elmondta hogy csak megakart b*szni utána csá de belémszeretett mivel hogy én arra nem hajlottam és én tényleg szeretem nem hazudok neki és nem kihasználom mint előttem lévő volt barátnői
2015. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os: milyen 'ízlésesen adtad elő' :D

Hát nekem 21 évvel idősebb párom van és nagyon jól megvagyunk. A kérdésedre nem tudom a választ. Ha mindkét fél kölcsönösen küldi a jeleket, netán együtt is élnek akkor a gesztusokból éreznie kell a feleknek, hogy van szerelem vagy nincs. Ez a véleményem.

2015. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig tökéletesen bevált a dolog. Én most 17/F vagyok, a párom 29/N. Nemsokára jön a pici (lány lesz), dec. 13-án összeházasodtunk (nagykorúsítási kérelemmel), valamint 14 éves korom óta együtt lakunk. 12 éves voltam amikor ő 24. Megismerkedtünk, akkor még jobb anyagi helyzetben volt a családom, megtehettük, hogy étterembe hívjam, rózsaszirmokat, pezsgőt, epret, stb. használjunk egy-egy randi alkalmával. (Sőt egy nagy dobásom volt egy kis vonósnégyes az ablaka alá :P) Már fél éve együtt voltunk, amikor a 13. születésnapomon bemutattam a szüleimnek. Hát nagy fennakadás volt belőle, kiakadtak, de én is megmondtam a magamét rendesen, végül békésen megegyeztünk, hogy rendben, okés, de bármi problémát találnak és vége. Lazán vették, nem jártak folyton a nyakunkra. Aztán annyira megkedvelték meg minden, hogy a 14. születésnapomra az "ajándékom", az volt hogy hozzáköltözhettem. (Akkor vette el a szüzességemet xd) Azóta együtt is élünk. A nagykorúsítási kérelemnél több pszichológussal beszélnünk kellett, megmondták, hogy sem a páromnak, sem nekem nincs elméleti problémánk (anyakomplexus, ilyenek), mivel egy fília vagy eltűnik, vagy nem, de változni nem tud. A pedofília 14 év alattiak iránti vonzódás, az efebofília pedig 14-18 közöttiek iránti vonzódás (már ha idősebb vagy az adott kornál)! Mivel a párom 12 éves koromban lett együtt velem (elméletileg pedofil időszak (jogilag nem, mivel nem történt aktus, de még petting is alig, akkoriban pedig 14 évesen már ha beleegyeztem akkor jogilag tiszta volt)), de 14 éves korom után is (efebofil időszak) velem maradt, ezért ő nem lehet egyik sem. Mivel a fíliák nagyon konkretizált dolgok, nem lehet átmenet a kettő között! Pszichológiailag lehetetlen. Szóval a mi esetünkben nem pszichológiai probléma van, hanem egyszerűen csak ízlés kérdése a dolog :P
2015. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!