Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha a barátnőm jobban megbízik a legjobb barátnőjében, mint bennem, a párjában?

Figyelt kérdés
3 hónapos kapcsolat. Ma találkoztunk volna, de lemondta, mert rossz dolog történt vele, aggódtam micsoda, nem akarta megválaszolni, aztán facen láttam néhány órája hogy a legjobb barátnőjével voltak együtt egy kávézóban, egész szép mosollyal az arcukon. Azóta nem részletezte velem a problémáját. Csak szerintem logikátlan ez az egész?
2015. márc. 20. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Normális.

Én is jobban megbízom a barátaimban mint bármilyen jöttment csajban. Élhetek vele akár éveket is. Ha a cimborám azt mondja hogy látta a nőmet hogy megcsal valakivel, de a csaj tagadja, akkor is a bartomnak fogok hinni. Gondolom te is. :P

2015. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

3 hónap még nem olyan hosszú idő szerintem...

Biztosan nagyon szoros közte és a barátnője között a kapcsolat.

2015. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy 3 hónap ismertség után nem alakul ki szoros bizalmi kötődés, bár akinek problémája van, az nem selfizget egy kávézóban sem.
2015. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:
70%

Szerintem egyáltalán nem normális, lehet, hogy 3 hónap még nem olyan hosszú idő és tény, hogy a barátnőjét már évek óta ismeri, de a körülmények akkor is furcsák! Veled van együtt elvileg, de gyakorlatilag szarik a fejedre és az érzéseidre, nem mondd semmit, majd a barátnőjével vigyorogva selfizget egy kávézóban. A baj itt az, hogy semmiféle tiszteletet nem tanúsít irántad! Minek van veled, ha a legkisebb problémájával is máshoz szalad. Még egyszer mondom, 3 hónap nem hosszú idő, de azért nem is annyira rövid, ennyi idő alatt már eldönthette volna komolyan vesz-e téged. Szerintem nagyon éretlen a viselkedése, engem is zavarna!

28F

2015. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
70%
UI: A helyedben most taktikát váltanék, szarj a fejére, ne keresd, ne érdeklődj felőle különösebben, meglátjuk ezt mennyire "értékeli" majd.
2015. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!