Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb fiúbarátom meleg, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiúbarátom meleg, de vonzódom hozzá! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a lányok felè abszolút èrdektelen, de mèg egyik nemmel sem èrintkezett szexuálisan, így talán nem tudhatja teljes bizonyossággal az identitását.

Nagyon jól èrzem magam vele, viszont nem szeretnèm, hogy megromoljon a kapcsolatunk, hisz' kezdem azt èrezni, hogy többre vágyok, mint barátság. Nèha olyan jól esne megölelni, megpuszilni őt, èrezni, hogy viszontszeret.



2015. márc. 16. 10:48
 1/5 tarnai ***** válasza:
lányvagy?
2015. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közeledj felé ha meleg is fel állna rád , neki akkor az már mekkora dolog lenne nem? Próbáld meg mit veszthetsz vele? Másrészt attól hogy nem volt , senkivel sem még érzi hogy a nőket vagy a férfiakat szeretni/vonzódik. Gondolj bele mikkor te voltál szűz , te is érezted hogy melyik nemhez vonzódsz na ugye...
2015. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha meleg, akkor meleg, és nem fogod érdekelni. Annyi másik magányos, viszont hetero pasi van, keress valaki mást!
2015. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"de mèg egyik nemmel sem èrintkezett szexuálisan, így talán nem tudhatja teljes bizonyossággal az identitását"


és te honnan tudtad/tudod, hogy lány létedre hetero vagy és a fiúk vonzanak, ha még sosem voltál senkivel szexuálisan? :PPP

khm. azt, hogy mi az orientációnk, a tied vagy az enyém vagy az övé, nem az határozza meg, hogyan cselekedünk.

kérlek, tartsd tiszteletben azt, hogy ő hogyan önmeghatároz. ne kérdőjelezd meg. neked is rosszul esne/esett volna, ha valaki megkérdőjelez.


egyébként meg szerintem az sokat segít, ha elmondod neki, mit érzel. még akkor is, ha nem viszonozza az érzéseidet.

elég nehéz megfogalmazni és kimondani, de megéri. mert nem kell titkolóznod, rejtegetned, nem emészted magad rajta. saját tapasztalatom, hogy ha sokáig magamban tartom az ilyen érzéseimet, akkor előbb-utóbb kissé megkattanok, becsavarodok. egyre irreálisabb dolgokat képzelődök, tök' fölöslegesen és magamnak ártok vele a legtöbbet, ugyebár, befelé.

ha tényleg legjobb barátok vagytok, akkor nem lesz semmi gond, attól még ezután is jóbarátok lesztek.

igen, velem is történt ilyen, mármint hogy beleszerettem valakibe, aki nem viszonozza ugyanúgy - de erőt vettem magamon, elmondtam neki, hogyan érzek. ő tényleg örült, hogy nem tartogattam magamban, aztán rögtön utána megbeszéltük, ő hogyan érez és nem érez és kész.

azóta is elvagyunk, mint a befőtt. sokkal jobb így, mint magamban kattogni.

2015. márc. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Hűtsd le!
2015. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!