Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy egy párkapcsolat kialakulásánál a nőknek nagyobb szerepük van?

Figyelt kérdés
pl. nekik kell határozottabbnak lenni, igazából ők tartják a kezükben a gyeplőt- persze úgy, hogy a férfi ne vegye észre
2015. márc. 21. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Így van.
2015. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Jah hogyne... Fszság egy párkapcsolathoz két ember kell...
2015. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ez egyénfüggő ki érzi azt hogy ezt neki kell irányítania
2015. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy hiába tepersz, ha ő elutasít. Lehet túlhúzni a dolgot, de könnyen átcsaphat ebben az esetben zaklatásba.
2015. márc. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Barmelyik fel hiaba teper, hana masik nem akarja, szoval ez nem noi kivaltsag


a nok a csalad orzoi, mar egy kapcsolat korai dzakadzatol kezdve.... a ferfiak erzelmi vilaga sokkal egyszerubb, pri itivebb.... rmiattnbiztonsagosabb is... a nok erzelmei osszetettebbek, emiatt ok azok akiknek surun lep fel valami ujra igenyuk a kapcsolatban, szoval ok adnak tenyleges igenyt a fejlodesre

Persze ehhez kell a ferfiak biztondaga es racionalis gondolkodasmodja is, hogx a realitadban tartsa a not... igy lesz egesz a kapcsolat:)


mondhatjuk, hogy ferfi uralom noi iranyitassal, de ez csak gunyolodas, a noknek semmivel nincs nagyobb resze a kapcsolatokban mint a ferfinak...csak a ferfi resze kevesbe szembetuno

2015. márc. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont fordítva, hiszen a nők többsége nem kezdeményez. A férfi választ, a nő dönt. Régen ezt mondták.

Én úgy vagyok vele, hogy nem kezdeményezek, ha a férfi megteszi az első lépést, akkor egy kedves beszélgetés keretein belül eldöntöm, hogy akarok-e többet. De ha ő nem jelzi, én sem. Ha jelzi, és igényli, akkor fokozatosan bátorodok fel. És szerintem sok nő van így az én korosztályomban (harmincas, negyvenesek)mert valahogy így lettünk nevelve, vagy tudom is én.

2015. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak az a nő tud elutasítani, akinél bepróbálkozol... ha nem teszel fel kérdést, nem tud válaszolni... én ezt nem látom nagyobb szerepnek
2015. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!