Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki a padlásra is és legjobb barátok vagyunk. Ha történik vele valami nekem mondja el elsőnek. Szokta nekem mondani hogy szerelmem meg bébim meg minden ilyen cukiságot. Kb egy hónapja elmentünk az iskolával síelni és ott össze baratkozott egy 10.-es lánnyal. (Mi 12.-ek vagyunk.) Mióta haza jöttünk folyamatosan a lányál beszélget viber-en amikor éppen óra van.Tegnap egyik órán szabad foglalkozás volt egy mindenki rá tette a fejét a padra a padtársam is megfogta a kezem és úgy aludt. Kapok tőle puszikat meg mondja hogy adjak neki én is. Most mit akar tőle!? És mit a másik lánytól?
2015. márc. 21. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerek perec kérdezd meg tőle őszintén és komolyan.
2015. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre nehéz válaszolni.Szimplán csak tetszel neki,de már barát vagy.Ennyi.12vagy,vagy 12.-es?
2015. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tizenkettedikes... Én 18 vagyok ő pedig 20
2015. márc. 21. 11:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!