Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek! Ti a párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti a párkapcsolatban és a szexben mennyire vagytok külömbözőek, mármint mennyire van "fiu-lány" szerep felállás? Gondolok itt olyanra hogy ki tart el kit ki csinálja a házimunkát stb.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 21. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nem véletlen szivárvány a melegek szimbóluma mert annyi féle különböző ember és kapcsolat van közöttünk mint a szivárvány színei :)


Aktív - férfi

Passzívn - "nő"

UNI - mindkettő


na most A-A P-P ilyen kapcsolat nincs :D A-P értelemszerű hogy az A a pasi a P a lány de ez sem jelenti azt hogy a mindennapokban életvitelben nőiesen vagy lányként viselkedne csupász szexuális értelemben persze van olyan is hogy a passzív nőies stb az aktívc meg a férfias aztán van az uni-uni kapcsolat ott mindenki csinál mindent a másikkal :D


de ez emberi habitustól függ hogy milyenek otthon ismerek olyat akik úgy élnek kb mint egy klassziksu hetero kapcsoaltban a passzív mosogoat takarít főz bevásárol de olyat is ahol kb úgy élnek mint két "haver" ami kicsit több meg olyat is ahol teljes munkamegosztást van és "egyemlőek" :)

2015. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár a kapcsolatunkban a párom a dominánsabb, irányító személyiség, nálunk mégsincsenek sem a szexben, sem egyéb dolgokban kiosztott szerepek.
2015. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi kapcsolatunkban azt hiszem 100%-ban egyensúly van ebben a fiú-lány szerepben...

Alapvetően én vagyok a "fiúbb", ennek ellenére a főzés, a takarítás az én feladatom. Ha valami elromlik, ő azonnal szerelőt hívna, én meg addig nem nyugszom, míg meg nem javítom a problémát.


A párom a "lányabb", idősebb nálam 3 évvel, ő az, aki kocsit vezet, a lakás technikai kütyüivel, informatikai cuccaival foglalkozik. Az ő feladata, hogy időben be legyenek diktálva a a mérőállások, a számlák pedig befizetésre kerüljenek.


A rezsit ő fizeti, én a felét átutalom neki, egyéb költések pedig abszolút fele-fele arányba oszlik meg, ha én veszem a mozijegyet, ő vesz hamit, ha egyszer én fizetem a kaját, akkor máskor ő...


Szexben szintén nincs fiú-lány szerep, egyikőnknek sincs igénye az anális szexre(se aktívként, se passzívként).


Konfliktus helyzetben én vagyok a hisztisebb, ő az érzékenyebb.(De szerencsére csak apróbb, jelentéktelen konfliktusok fordulnak elő...)

22f/25f

2015. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Nagyon cukik vagytok.

Kérdező: Mi után én uni vagyok, így a kapkapcsolatban is 50%-50% megosztottságot szeretnék, illetve szexben is akkarok lenni passzív és aktív.

2015. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ftf1983 ***** válasza:
100%
Sokan úgy gondolják, hogy a szexuális szerep kihat a hétköznapokra is egy meleg kapcsolatban, holott nagyon nem. Nem egy esetben az ágyban passzív intézi az ügyeket, szerel, míg az ágyban aktív egy igazi "háziasszony". Persze vannak olyan párok, ahol a passzív viszi a háztartást az aktív meg fúr-farag :D Amúgy heteróknál sem biztos, hogy a férfi fúr-farag és a nő meg főz ;)
2015. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!