Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek fer egy parkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fer egy parkapcsolatban, hogy a ferfi otthon a kisujjat sem mozditja?

Figyelt kérdés

En 21 vagyok a volegenyem pedig 27. Egyutt lakunk. En marciustol kezdek ujra dolgozni, o viszont szinte minden nap reggel 6-tol este 5-6-ig dolgozik. Nyilvan szo nelkul fozok neki mindenfele finomsagot minden nap es elmosogatok es takaritok. Szeretek gondoskodni rola es becsulom amiert ennyit dolgozik ertunk. DE... Mi lesz ha en is ujra munkaba allok? Mit szoljal az olyan kijelenteseihez, hogy ez meg az a no dolga es, hogy milyen jo lesz majd ugy fogunk mindig elni, hogy o megmondja mit akar enni mire hazaer en meg megcsinalom. Amikor rakerdezek, hogy most viccel vagy mi van, mert nem tudok kiigazodni rajta, hogy most komolyan gondolja, hogy en majd munka utan is minden egyes nap az o utasitasait fogom vegrehajtani itthon, mint egy robot?! Akkor nevetve valaszol, hogy nem viccel ez igy van...

Most pl. Beteg vagyok hoemelkedessel, tegnap is foztem neki mire hazaert. Mivel ebben az uj lakasban 2 db tanyerunk van egyelore, mondtam, hogyha ker palacsintat oblitse mar el azt a tanyert amirol evett amig en is megeszem az enyemet. Erre kikerekedett a szeme es odebb tolta a tanyerjat... En nem akarom, hogy hozzam vagja majd egyszer, hogy nem tudok fenntartani egy haztartast, egyszer ketszer igy is megkaptam, hogy lusta vagyok, pedig azert tenyleg mindent megcsinalok szerintem. Nem akarom, hogy ilyen alarendeltkent tekintsen ram. Szerintetek?



2015. febr. 3. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ezt vele beszéld meg, vagy vállalj 4-6 órás melót, ha ő amúgy is sokat keres, és megtudod csinálni melette a házimelót, csak azt is tisztázzátok hogy mit vár el, lehetetlent ne akarjon.
2015. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki képes 2015-ben ilyen kijelentéseket komolyan gondolni, hogy egy háztartásban van olyan, hogy valami a Nő dolga, az templom helyett takarodjon a szántóföldre, vagy az erdőbe vadászni.
2015. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom, hogy ilyen alarendeltkent tekintsen ram."


Ezzel kicsit elkéstél, mert már úgy tekint rád.

2015. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a palacsintás szitu nálam kivágta volna a biztosítékot, az biztos.


Érzékeny téma ez nekem, mert otthon én mindig azt láttam, hogy anyukám ellátja a háztartást, mos, főz, takarít, nevel minket, apám meg döglik a TV előtt, és soha a kezében porszívót nem fogott. Emiatt ez a berögződés nálam is megmaradt, minden pasimat körbeugráltam, "elkapattam".


Aztán elhatároztam, hogy ezt nem, mert oké, most még munka mellett is megcsinálod, ketten vagytok, nem nagy a háztartás, na de mi lesz, ha lesz 2-3 gyerek is? Ne hidd, hogy velük bármiben is segíteni fog. :(


A mostani párommal mindent együtt csinálunk, mosás, főzés, takarításban mindig kiveszi a részét, mert évekig élt egyedül, önállósodott, nem anyuci szoknyája mellől jött. Amikor nem volt munkája, akkor nekem szinte semmi dolgom nem volt itthon, mert ő is úgy gondolta, hogy ez a minimum, amivel hozzájárulhat a KÖZÖS életünkhöz.


Én kétszer meggondolnám az esküvőt (írod, hogy a vőlegényed), és mindenképp leülnék vele beszélni, ultimátumot adni.

2015. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

ez a nő sorsa,anya akarsz lenni vagy semmirekellő rib**anc? vissza a konyhába mindenki aki családanya akar lenni egyszer egy büszke apa mellett :)


vagy ne merje annak nevezni magát.

2015. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sok jót nem jósolok ebből...
2015. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a nőknek mindig a rossz kell aztán csak sírás jön
2015. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Hogy lesz kész az ebéd ha itt regényeket írsz?
2015. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Amikor meg egyedul lakott, akkor is az anyja vagy a huga ment at hozza takaritani neha. Akarhanyszor naluk voltunk, sot meg ha ok voltak nalunk es en foztem, akkor sem tudtam lebeszelni az anyukajat arrol, hogy o mosogasson el. Ezt latta otthon, ebben biztos vagyok. En sem a most miatt aggodok, hanem elore felek, ha egyszer kisbabank szuletne azt sem tudnam hol all a fejem aztan a vegen en is ugy jarnek, hogy elhagynak mert nincs idom magamra. De o nem veszi komolyan akarhanyszor elore aggodok valamiert, mert sajnos szokasom. Bar ha igy nott fel nem is tudom, mit tehetnek ellene. Nem rosszindulatbol teszi az egyszer biztos. De amikor rakerdeztem, hogyha ennyi dolga van a nonek, mi dolga a ferfinak? Kinyogte, hogy eltartani a csaladot aztan habogott meg hosszu csend kovetkezett. Es a vegen meg annyit kaptam, hogy "boldogga tenni a hercegnomet, dehat ez egyertelmu azert nem mondtam".
2015. febr. 3. 15:56
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Igen bele! De csak ha te ezt eltűröd és hagyod. Hallgatás beleegyezés ugye.


A tiszteletet kiérdemlik, nem alanyi jogon osztogatják, pont úgy ahogyan a szabadságot, és megbecsülést.


Ha ezt te eltűröd kvázi belefér. Nálatok. Nálunk például nem.

2015. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!