Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet szeretnék vele szeretke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet szeretnék vele szeretkezni. Hogy tehetném "kívánósabbá"?

Figyelt kérdés
A párommal együtt vagyunk 3 éve, szeretjük egymást. Sok mindenben egyformán gondolkodunk, tudunk beszélgetni, minden rendben van ő az, akivel le szeretném élni az életem, és ez visszafelé is így van. Ő 34(ffi) én(nő) 27. Szóval minden oké, ez egy ideális kapcsolat... Annyi a gond, hogy gyakran én jobban igénylem a szeretkezést, és tudom, hogy fáradt, meg minden, és nem durván utasít el, hanem kedvesen, de akkor is, ez olyan kellemetlen érzés. Amikor együtt vagyunk, akkor az a mennyország, mindketten jó kis szex iq-val vagyunk megáldva ;)), csak én sokkal többször szeretném. Mit tegyek? Nyugodjak bele, vagy van valami trükk, vagy mi legyen? Köszi...
2008. aug. 26. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom, ha ennyi ideje együtt vagytok, akkor ismered az ilyen irányú fantáziáit, ezeket kéne elkezdeni megvalósitani.


esetleg megpróbákozhatsz egy kis ház sztriptizzel is, én annak tuti nagyon örülnék.


ha MMS képes telefonjaitok vannak, akkor mielőtt hazaindul, küldhetsz neki az intim részeidről képet, hogy mire hazaér, már rá legyen hangolva a témára. esetleg munka közben felhivhatod azzal, hogy mennyire nedves vagy, szintén azért, hogy hangulatba hozd.


vegyél egy vibrátort, és kezdj el vele előtte masztrubálni, közben kommentelheted is, hogy miket csinálsz, kihangsúlyozva, hogy mennyire szeretnéd, ha a vibrátor helyett most ő lenne

2008. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálkozom...

Nem szeretném, ha ez miatt a kapcsolatunk ellaposodna, időben akarok lépni.

Várok még ötleteket.

2008. aug. 26. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit vele. Hagyd hogy ő legyen az aki elindít. Este lágyan, érzékien és egy hatalmas nagy erotikával csókold meg. Nem kell, hogy hosszú legyen csak finoman. Aztán vegyél fel valami olyan ruhát ami kíhívó, de közben szerény is. Pl fehérnemű + egy átlátszó köntös. lepd meg egy fehérneművel. Hangold rá arra, ami te szeretnél tettekkel. Ez be fog válni. Ha felébreszted az étvágyát, neked kell majd csillapítani.

Viszont, ha ez sem válik be akkor nagyobb a gond. Próbáld meg vele megbeszélni, h neked mások egy kicsit az igényeid. Vagy h miért van az, hogy kevesebbet szeretkeztek mint régebben. Ha tudtok beszélni másról, akkor ezt is meg tudjátok beszélni higgadtan. Csak fontos, h ne azt érezze, h ő hibás valamiben is.

2008. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te nem érzed magad kevésbé kívánatosnak?Én igen.Ugyan ebben a szituációban vagyok.
2011. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!