Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lelhette barátnőmet? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lelhette barátnőmet? (lent)

Figyelt kérdés
8 hónapja együtt vagyunk barátnőmmel, eddig minden szép és jó volt, de múlthéten elment sítáborba, írogatta az sms-eket hogy milyen jó nemsokára velem lesz meg szeret meg stb. De mióta hazajött egész más lett, olyan érzésem van mintha el akarna távolodni tőlem, nem beszél velem. Megkérdeztem neki nem furcsa-e, azt mondta ő is észrevette és nem tudja mitől érez így, és hogy szeret ugyanúgy. Pasi lenne a dologban? Írjatok ötletek, mert engem lassan a szakítás szélére kerget ezzel, pedig én szeretem nagyon.
2010. febr. 16. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem igy reagáltam mikor hosszú idő után végre találkoztam a barátommal...nemtudom..lehet hogy más van a dolgoban vagy nemtudom kérdezd meg töle... mondd meg hogy legyen őszinte és mondja el hogy van-e más a dologban mert igy könnyebb megoldani a problémákat.
2010. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kárd meg hogy maradjon a régi. ha nem megy akkor nincs más választás csak az hogy dobod (ha nem tudod elviselni)
2010. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szakíts vele. Hagyd a dolgot, pihentesd, hogy ülepedjen... lehet, hogy csak olyan pillanata van épp, hogy zavarosak az érzelmei... de lehet, hogy kis idő, és újra minden olyan lesz, mint a régi. Persze lehet, hogy táborban megismerkedett egy fiúval, és titkolni akarja. Idővel csak kiderül, azt ajánlom, várj egy kicsit és ne erőltesd.
2010. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ja és nm hiszem h pasi vn a dologban
2010. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kértem hogy mondja el őszintén, azt állítja nincs pasi a dologban. Volt már egyszer, akkor kért egy hét szünetet, ami akkor megoldotta a problémát, de akkor nem volt ennyire idegesítő az egész. Most is időt kért, de mondtam nem tudom belemegyek-e.
2010. febr. 16. 20:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy irogatta neked az smseket, és úgy érezte, hogy tőled nem kap ugyanolyan hiányt és szeretetet így a távolból? Ezért lehet, hogy úgy gondolja, hogy te nem szereted már, vagy fél, hogy amíg távol volt, neked megtetszett más. (bár ez 8 hónap után már kevésbé gyakori...)

Csak egy ötlet, nem hiszem, hogy ez lenne.

2010. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha időt kért biztos nem ez van a dologban. Előző voltam.
2010. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor fordul általában elő, ha távollét után kicsit hidegebben viselkedik az egyik fél. Előző xD
2010. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy? gondolom 20 se...akkor szerintem még nem kell görcsölnöd egy kapcsolaton h mi lesz ha mi lenne ha..éld az életed ugy ahogy jol érzed:) az a 8 hónap meg semmi hogyha amiatt akarod csak tovább ezt az egészet:)...1. voltam:)
2010. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jóó okés, de szeretem a csajt, és nehéz lenne neki azt mondanom hogy ennyi volt, vége.
2010. febr. 16. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!