Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok átlagos arcú lánnyal?

Figyelt kérdés
Olyan lányra gondolok, aki csinos, jó az alakja,kedves stb.. csak éppen semmi különleges nincs az arcában. Tudom nem a külső a legfontosabb, de járnátok vele?

2015. márc. 22. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog.
2015. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. A külső megfog, a belső megtart....
2015. márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha szép a mosolya, akkor igen. Engem egy szép mosollyal le lehet venni a lábamról. :)
2015. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
MI pasik igen...de ti lanyok csak bred-re vartok -_-
2015. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még :) Utolsó: Nem mindenki, nekem nem is igazán tetszenek az ilyen szép fiúk.
2015. márc. 22. 09:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyennek kepzeljunk el egy atlagos arcu lanyt?
2015. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen
2015. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

M.o. átlagos arcai viszonyításképp: [link]


Olyan ember meg nincs, akinek semmi különleges nincs az arckarakterisztikájában. Max nem mindenki veszi észre. Nyilván nem járnék olyan lánnyal, akinek a külseje számomra nem tartalmaz valami különlegeset, mert az annyit jelent, hogy se külsőre se belsőre nem jön be.

2015. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6-os : Ezt így nehéz elmondani.. Olyan lány, akinek semmi érdekes nincs az arcában. Akire nem mondod, hogy csúnya (mert nem az) ,de azt sem vágod rá azonnal ha meglátod, hogy mennyire szép az arca.
2015. márc. 22. 09:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy járnék :) azért mert én is ilyen vagyok csak fiuban ;)
2015. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!