Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó pasiknak, miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasiknak, miért nincs barátnőjük? Akikért sokan odavannak, jól öltözködnek stb?

Figyelt kérdés
a rondábbaknak meg van.. (ez most nem bunkóságból mondom, de van olyan pasi aki jól néz ki és aki nem olyan nagy szám) én pl csomó lánynak bejövök, de eddig 3nál próbálkoztam akik nekem bejöttek, de egyikkel sem sikerült összejönnöm :S
2010. febr. 16. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
mer b.ziiik
2010. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
21:01-es te biztos egy ronda lány vagy:(
2010. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

én a rondább fajra vagyok és mégsincs :D

erről ennyit.

2010. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
fajta* bocs
2010. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
gondolom mert személyiségre meg egy nap 0-ák. vagy bunkók. nem minden a külső
2010. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
mert ízlések és pofonok. és a külső nem minden..
2010. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A legtöbb jó pasiról általában kiderül, hogy b*zi, foglalt, vagy csaj (igen, velem már fordult ilyen elő). XD

Amúgy szerintem ez nem így van. Lehet, csak havernak gondolnak, vagy valami... vagy a viselkedésedet nem csipázzák szerelem téren. Ki tudja.

2010. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert el vannak maguktól szállva.Nézz körül,sok olyan nőt is láthatsz,aki elég jól néz ki,mégis mindenhol egyedül nyomul,mert ő ugyebár többre tartja magát annál,mint sem elköteleződjön.Ugyanez van a jóképű,népszerű pasiknál is.Ugyebár a mércéjük is elég magas,a kinézetükből adódóan.Azt hiszik,majd ők jönnek,nagykanállal falják az Életet,aztán mikor 40 évesen egyedül ébrednek fel egy üres lakásban,majd senki nem lesz velük a pián kívül.

Ez a véleményem.

2010. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
énisigyvagyok csak énmeg azért mert általába max 1 estére v párnapra van kapcsolatom vkivel ami mindig sikerül is de mostmeg kiakarnék probálni 1 komolyabb kapcsolatot de senki nem vesz komolyan. lehet épp emiatt. de hát ez van:D
2010. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de vegyük magamat, kedves vagyok meg minden, sok csajnak bejövök, de eddig aki nekem jött be, annak nem jöttem be(:D) :S
2010. febr. 16. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!