Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon pici a mellem ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pici a mellem ezért félek a baratom elott levenni a melltartot, mit tegyek vagy hogy lehetne valamivel novelni? 18/L

Figyelt kérdés
75/A-s a meretem, de talan meg ettol is kisebb emiatt rosszul erzem magam nagyon. Es felek, hogy a baratom csalodni fog, ha meglatja milyen kicsi, mert meg a push up se nagyon segit rajtahiaba azt hordok, anelkul meg mar tenyleg semmi nincs. Mit tegyek?:(

2015. márc. 22. 15:53
1 2 3
 1/22 aladar12 ***** válasza:
100%
szerinted nem tudja mekkora a melled? amúgy is nem fogja érdekelni...
2015. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Hogyha odáig eljuttok majd, hogy lekerül a ruha, akkor nem fogja érdekelni, hogy mekkorák :)
2015. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted, a barátod ezt nem tudja???

És miért nem vele beszélsz a félelmeidről?


Hidd el, a ruha semmit se takar. Látom, ha valakinek kicsi a melle azt is, ha nagy. A pushupot is látni. Nincsenek titkok, csak midnenki játsza a jelmezbált.

2015. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
zoknigombóc push upban? XD
2015. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Semmit, nincs más választásod, mint elfogadni magad. :) Nekem is ekkora a méretem és barátomnak tetszett, mondta, hogy pont tenyérbe illő. Persze, eleinte én is féltem attól, hogy nem fog tetszeni neki, de felesleges volt.
2015. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

ha már ennyire a külső számít a barátodnak, akkor a kis mellet (én a nagy melleket nem szeretem) kompenzálhatja az arcod feneked lábaid hasad nyakad.

szóval ha minden rendben csak a melleiddel nem vagy megelégedve akkor nem hiszem h lenne probléma.

am meg a tartásán keménységén javíthatsz esetleg picit növekedhet is ha elkezdesz edzeni és helyesen táplálkozni.

2015. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmit nem tudsz vele csinálni, a mellméret genetika dolga. És ha genetikailag kis mell van nálad "bekódolva", a fejedre is állhatsz, akkor sem lesz belőled soha nagy mellű.

Viszont azon meg ne parázz, hogy nem fogsz így tetszeni a barátodnak. Elhiheted, hogy ha már veled van és ott van a lehetőség, hogy megkap téged majd úgy is, baromira nem fogja érdekelni, hogy mekkora melled van!

Nekem is kicsi mellem van, pedig már felnőtt nő vagyok, de voltak kisebbek is, amikor még tizenéves voltam, de elárulom, hogy egyik parteremet sem érdekelte, hogy mekkora a mellem!:)

2015. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj szerintem ne hordj bush up-ot mert akkor lehet hogy azt fogja hinni hogy neked ott van valami és a végén csalódni fog:/nem ismerem a férfiak gondolkodását,de szerintem nem fogja őt ez annyira érdekelni:)
2015. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A legjobb méret! Mmm imádom, nincs ezzel semmi baj. Ha őt zavarná hidd el már nem lennétek együtt!
2015. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Gondolom pólón keresztül is látszik hogy nem a legnagyobb a melled. Szóval olyan hatalmas csalódás nem fogja érni ne aggódj. Valószínüleg nem a melleid miatt szeretett beléd. :)

Ne érezd rosszul magad miatta. Így is elfogad ne félj. :)

Akkor lehetne problma ha vetkőztet és 3 guriga wcpapír és 4 pár zokni esik ki belőled... :D

Növelni nem hiszem hogy tudod, csak fogadd el hogy ez van.

Annyit tudsz tenni hogy ha találkoztok akkor hanyagold a push up melltartót és akkor tudni fogja hogy mire számítson. ;)

Nem lesz baj.

2015. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!