Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon pici a mellem ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pici a mellem ezért félek a baratom elott levenni a melltartot, mit tegyek vagy hogy lehetne valamivel novelni? 18/L

Figyelt kérdés
75/A-s a meretem, de talan meg ettol is kisebb emiatt rosszul erzem magam nagyon. Es felek, hogy a baratom csalodni fog, ha meglatja milyen kicsi, mert meg a push up se nagyon segit rajtahiaba azt hordok, anelkul meg mar tenyleg semmi nincs. Mit tegyek?:(

2015. márc. 22. 15:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én mellem is kicsi, de a testem, alakom kompenzálja és így is odáig vannak értem a fiúk. :)

Szerintem a barátod nem a mellméreted miatt jött össze veled, ha igazán szeret, akkor neki a te melleid lesznek a legszebbek a világon. :) 19/L

2015. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszel neki, vagy ha már szeret téged, akkor ez nem fogja zavarni...:) ezt tapasztalatból mondom! Ugyanilyen méretem van, de a páromat egyáltalán nem zavarja...én úgy gondolom, hogy két típusú férfi van...az egyik mell párti, a másik popsi...mivel kicsi a cicim, de kerek, formás a popsim, így nyilván zömében a popsiimádó srácoknak jöttem/jövök be...épp ezért sosem volt kellemetlen tapasztalatom, soha, senki nem bántott meg azzal, hogy "húúú, jó kicsi" vagy, hogy "lehetne nagyobb is..."...ha nem egy bunkóval állsz össze, te sem fogsz ilyen megalázó helyzetbe kerülni...egyébként meg, oké, hogy push up melltartót hordasz, de hidd el, azért ezt a pasik kiszúrják, és látják, hogy nem vagy egy Pamela Anderson...:) szóval ne görcsölj...

Ja, és még egy pozitívum! A mostani párom úgy szeret elaludni, hogy fogja közben a szerintem nem létező cicim...:) plusz kijelentette, hogy felejtsem el a mellnagyobbítást, mert neki így tetszik, és hallani sem akar semmilyen mű cickóról...:) Szóval nyugiiiiii...:)

2015. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

ha a testalkatod is vékony, akkor teljesen jól áll rajta ez a méret! :-)

és hidd el, hogy nem vak, és látja mekkora valóban, legfeljebb egy méretnyit tudsz csalni, az meg nem sok

2015. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is akkora a mellem! Enis feltem, de a baratom imadta. :) ne aggodj a fiuk inkabb popsit szeretik mint a cicit
2015. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

én 75/B vagyok ugyan, de én is kicsinek tartom az enyémeket, de eddig minden pasim imádta őket :)

ne legyen félelmed emiatt! ha rendes a srác,és szeret, akkor nem fogja érdekelni, hogy nincsenek nagy kannáid! nem olyan fontos ám a mellméret, mint amilyennek mindenki hiszi.. :) beszélj vele erről, és meg fog nyugtatni ő is ;)

20L

2015. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon is fontos, hogy egy lánynak nagy mellei legyenek, a külsőségek közül az egyik legfontosabb, de a barátod nyilván nem így van vele, mert akkor nem jöttetek volna össze. Ennyi.
2015. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ezért nem kell(ene) push-upot hordani, mert anélkül nem lenne más a látszat, mint a valóság...
2015. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
én is push upot hordok, mert jobban érzem magam benne, ennyi, szebbnek gonolom magam. ha valakinek nem az a lényeg, hogy nagy melle legyen a lánynak, nem fogja zavarni, hogy kicsit kisebb, mint ruhában tűnik, ha meg azért jön csak össze velem, mert azt hiszi, hogy nagy a cicim... nos azt nem fogom sajnálni, ha csalódik.. :D
2015. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
tudom, a politikusok is meg tudják magyarázni, miért lopnak :-)
2015. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
nyugi van, jó az! 50 fölött meg kifejezetten örülni fogsz neki, meg a párod is (akárcsak én), hogy nem ér a térdedig :)
2016. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!