Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés

A barátommal már négy hónapja együtt vagyunk és eddig sem karácsonyra, sem születésnapomra, sem Valentin napra, sem pedig nőnapra nem kaptam tőle semmit... :/

Neki most lesz majd születésnapja és nem tudom eldönteni vegyek-e neki valamit. Bunkóság lenne ha nem adnék neki semmit, viszont annak meg semmi értelme, hogy veszek neki valamit, én meg tőle semmit sem kaptam...


2015. márc. 23. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek vagy még vele, ha eddig nem kaptál tőle semmire semmit? Ha ennyire nem érdekled, felesleges.
2015. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami jelképes apróságot.
2015. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy Jehova tanúja?
2015. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdekled a srácot. Még ha nem lenne pénze, akkor is elmehetnétek együtt egyet sétálni a parkba, vagy készíthetne Neked valamit saját kezűleg... Csak, hogy éreztesse, hogy fontos vagy a számára.
2015. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csokinál többet nem adnék. De azt jó szívvel. És persze, szóvá tenném, hogy én is örülök néha kisebb meglepetéseknek, nem muszáj mindig, de ha valamilyen alkalom van (pl szülinap), akkor igazán értékelném... Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát, ha nem mondod, hogy szeretnél ajándékozni, és őt mondjuk nem így nevelték, akkor nem fogja tudni, hogy ilyen vágyaid is vannak.


Csak egy példa: én olyan közegből jöttem, ahol a szűkebb baráti társaság igenis megajándékozza egymást szülinap, karácsony alkalmából mindenképpen. A barátom társasága nem ilyen. Most, hogy bekerültem ebbe a társaságba, és jó példával előhozakodtam, miszerint a párommal közösen vettünk szülinapra kis apróságokat a barátoknak, kapva az alkalmon aznap (vagy egy közeli napon) elmentünk sörözni egyet és közösen megünnepelni a napot, már szokássá is vált, pedig előtte nem volt az, meglepődtek, mikor ezzel bevágódtam. Most hogy jó-e ez vagy sem, azt nem tudom, de tulajdonképpen csak egy kedves gesztusra volt szükség, meg sem kellett említeni, hogy ezt elvárnám, vagy viszonzásra vágyom, maguktól vették fel a dolgot és folytatják, hagyományt teremtettem gyakorlatilag :D

2015. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, Köszi a válaszokat!

4-es: Én is gondoltam már rá, hogy nem érdeklem, egyszer rá is vettem magam, hogy szakítsak vele, de aztán sikerült megbeszélnünk a dolgokat... (ez már nőnap után volt) Azelőtt tényleg nagyon fura volt, nem törődött velem, de aztán teljesen megváltozott, már figyel rám és nagyon kedves.. Ezért nem tudom, hogy most vegyek valamit vagy sem...

2015. márc. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!