Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első évfordulóra szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulóra szerintetek milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
Csináltam egy kis "könyvet" hogy 52dolog amit szeretek benned, és nem tudom, hogy emellé vegyek-e még valamit. Szereti a focit, jelenleg is focizik.

2015. jan. 16. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Épp most nézem a Bosszúvágy 5-öt. Abban volt egy távirányítású labda, amiben elhelyeztek egy pokolgépet. De ti még itt nem tartotok :)
2015. jan. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
Én két egyforma karkötőt vettem... Egyet neki, egyet nekem... Nálunk bevállt...
2015. jan. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én barátom is focizik, így finoman kikérdeztem a focis ajándékokról. Ő azt mondta, hogy pl. a labda az gyerekes, kisfiúknak vesznek labdát.

A focic cipő az jó ötlet, csak az ugye drága..mármint nekem az, nem tudok 10-20 ezreket költeni jelenleg. :/ De, ha Te megteheted, akkor miért is ne..

Mondjuk én inkább sütni szoktam. Ha tudsz, és szeretsz sütni/főzni, akkor az is jó ötlet, szerintem..

2015. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ragasszál még bele képeket.Ennek biztos örülni fog.
2015. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!