Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a párotok rátok tapad?

Figyelt kérdés
Pl állandoan beszélni akar veletek,sokat akar veletek lenni meg ilyenek.A barátnőmel ez miatt tartunk szünetet,mert rátapadtam mint egy mágnes:D ezen változtatni akarok,mert az sem jó ha megfojtom ezzel,hogyan tudnék még ezen változtatni? Nem mindig szoktam mostmár suli után megvárni,de azt nagyon nehezen birom ki hogy ne írjak rá.
2015. márc. 23. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
engem zavar szeretem de néha akarok magamban lenni is vagy csak úgy barátnővel én szakítottam már ezért pasival meg ha nem írtam neki fél óráig akkor már mit csinálok miért nem írok hiányzik meg ilyenek
2015. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szörnyű. Mármint, nekem, ez iszonyatos.

Valaki viszont imádja. Embere válogatja.

2015. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig szeretem, mert érzem rajta így, hogy fontos vagyok neki. :) Azt viszont nagyon nem, amikor nélkülem nincs élete, és folyton velem akar lenni, meg ha nem érek rá mindig, akkor zaklatni kezd... Arany középút a jó ebből is :)
2015. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én kimondottan imádom,ha rám van kattanva! ;)

Sőt.. Néha azért sértődöm be,mert nem folyt meg magával..:)

És azt sem bánnám,ha életem hátra levő részében minden másodpercben rajtam lógna.:)

2015. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!