Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti párotok is eljárkál haverok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti párotok is eljárkál haverokkal? Nem zavar?

Figyelt kérdés
Párommal külön élünk még, hétvégén és szerdán jön hozzám. Hétfőn, kedden meg csütörtökon "véletlenül" mindig hivják a haverok sörözni. Soha nemmondaná, hogy nem megy valamiért és általába éjfélig kint is vannak. Normális, hogy engem ez zavar? Miért nem megyünk ki együtt hétvégén? Aztán ha valamit meg kell csinálnia, akkor hétvégén csinálja és én meg hallgathatom, hogy "és mikor csináljam máskor?"

2015. febr. 10. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Miért baj ha törődik a haverokkal. Ezt te fújod fel, sajnálom a srácot.
2015. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen szinten tényleg probléma, de próbáltad már neki is elmondani, hogy kicsit jobban kellene beosztania az idejét, hogy többet tudjatok egymással foglalkozni?
2015. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze,szokott haverokkal eljárkálni.Meg eljár velük bulizni is.Engem nem zavar,nem kell folyton egymás seggét nyalni.Hadd legyen barátaival is,miattam ne hanyagolja el őket.Hétvégente szoktunk találkozni.Hétköznap meg facen beszélünk.
2015. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jó, még úgy megérteném, ha tényleg csak haverral/haverokkal menne...de ha a többiek viszik a barátnőjüket én meg otthon ülök?! jó tudom az se lenne nagy megoldás ha olyankor mindig értem jönne majd hazavinne vagy valami, de nem lenne jó, ha legalább megkérdezne nem e akarok én is menni?
2015. febr. 10. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nem ritka jelenség.....

Ha a barátod társaságából senki nem veti fel, hogy csináljanak olyan bulit ahová a barátnőket is leviszik, akkor így jártál. Gondolj csak bele, hogy 5 hapsiból mondjuk csak 2 van barátnője....nem biztos, hogy jól éreznék magukat azok akik egyedül mennek...hidd ezt el Nekem. Én párszor átéltem ugyanezt fordított helyzetben és elég furán éreztem magam. Sokkal fesztelenebb, lazább beszélgetéseket lehet úgy folytatni, ha nem kell tekintettel lenni egy idegenre!!

37F

2015. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én párom nem járkál sehova nélkülem. Ő velem szeret lenni, ha haverja hívja akkor megy csak ha én is megyek vele.


Mondjuk aki annyit jár sörözni mint a párod az alapból nem egy nyerő embertípus... nincs munkája vagy mi? Minek vagy ilyennel? Pár év múlva valami alkoholista lesz belőle.

2015. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
legtöbbször 3 fiú megy és az egyik viszi a barátnőjét a másiknak nincs barátnője a harmadik meg ugye a párom...van amikor többen vannak, fiúk, lányok vegyesen... mértnem megy akkor csak ha fiúk mennek?!állítólag az egyik haverja miatt megy főleg akinek nincs barátnője, menjenek 2-en, és muszaj majdnem minden nap?!
2015. febr. 10. 12:05
 8/12 A kérdező kommentje:
nemhiszem h alkoholistává válna..sokáig nem is szerette a sört, ha meg erőset sokat iszik akkor rosszul van
2015. febr. 10. 12:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Na jó, azzal alapvetően nincs gond, ha eljárkál a haverjaival meginni pár sört vagy valami. Én is szoktam.

Viszont az, hogy emiatt rád kevesebb ideje jut (az otthoni feladatok elvégzése miatt) az már problémásabb, és emiatt érthető hogy zavar téged.

Nem utolsó sorban az, hogy a többiek viszik a csajokat, csak ő nem, az meg aztán pláne. Így abszolút megértelek, és igen, így érthető ha zavaar. Beszéld ezt meg vele, mit gondolsz, mindig az egyenesség a legjobb. Mondd el neki hogy többet szeretnél vele lenni, és rosszul esik ahogy viselkedik. Ha szeret, megérti, és változtat az időbeosztásán kicsit.

2015. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mondtam már neki ezt...max azt mondja, hogy mit akarok, jöjjön értem?! sörözni megy akk nem is ihatna és nem fog annyit járkálni, jön ő eleget...azt nemmondom, hogy olyan sok mindent csinál, főleg gép előtt van dolga, erre meg azt mondja, hogy hisz itt van velem, épp nem bújunk, ez normális..hiába mondom, hogy én azért szeretnék csinálni valamit közösen hétvégén nem csak egymás mellett gépezni
2015. febr. 10. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!