Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elveszti az önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elveszti az önbizalmát, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

A magabiztossága fogott meg igazán, ahogy szembe ment minden véleménnyel és elmondta az övét.

Nem hasonlít egy lányra sem, de csodálatos, igazi nő.

Az utóbbi időben nem megy neki olyan jól a suli, és a barátnői közül is rengetegen elköltöztek, velem is csak hétvégente tud találkozni.

Észrevettem, hogy mostanában nem szokott sminkelni, a haját csak összeköti, a műhelyi ruhájában megy suliba és haza is (nyomdásznak tanul, szóval legging, nagy, kopott, festékes pulcsi), sokat fogyott, sápadt.

Azt mondta, egyedül érzi magát, és ezen picit összekaptunk, mert rosszul esett nekem is, de sose szerettem még ennyire senkit.

A hétvégét együtt töltöttük, vidámnak látszott, de éjjel elkezdett sírni.

Hogyan segítsek neki?

21 éves vagyok egyébként, ő pedig 17.



2015. márc. 23. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj a tiedbõl, tudasd vele h nincs egyedül...
2015. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy vele többet? Ha azt mondja egyedül érzi magát akkor tölts vele több időd és csinálj közös programot és éreztesd jobban vele hogy te mellette vagy!
2015. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs rá lehetőségünk.

Mivel ő más városban tanul, és reggel korán megy, későn jön, akkor pedig még tanul, nincs idő. A hétvégéket úgyis általában együtt töltjük.

2015. márc. 23. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha személyesen találkozni nincs lehetőségetek, neten beszélgessetek többet, webkamera... Persze ha erre is van időtök. Nem, nem fészbukk, azt én mondjuk utálom. :D De pl. Skype. Próbálj vele többet lelkizni, hogy legyen akivel megbeszéli, nem jó ha az ilyesmit valaki magában tartja, ha elköltöztek a barátnői, stb, nyilván most nehéz neki. Barátommal mi is így tesszük, mert még ritkábban tudunk találkozni. :( Mostanában nem nagyon foglalkoznak velem a régi barátnőim(szerintem maguk sem tudják miért, de nem is érdekelnek már, ne csak én írjak mindig rájuk, ők sem kérdezik élek-e még). Barátom nagyon sokat jelent nekem, ő tudja a legtöbb önbizalmat adni azzal, hogy mellettem van, bízhatok benne és mindig számíthatok rá. 16/L
2015. márc. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor old meg valahogy, hogy többet lehess vele.

Bár csak az én barátom is így a szívén viselné, nem pedig rombolná.

2015. márc. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Használd a buksi fejedet és ne csak a sapkád tárolására! "Azt mondta, egyedül érzi magát, és ezen picit összekaptunk, mert rosszul esett nekem is, de sose szerettem még ennyire senkit." Nyilván NEM miattad érzi magát egyedül, hanem mert a fél baráti társasága hirtelen elhúzott a p-be. Legalább hülyeségeken ne veszekedjetek!

2. Nyilván, ha neked jönnének össze ennyire a dolgaid, neked sem lenne virágos jókedved és te sem néznél ki rózsásan. Nekem is az első dolog, amin meglátszik, hogy nyamvadt kedvem van az öltözködésem (a második a szobám).

Nem tudom, te, a 21 éves pasas hogy kezeled a baráti kapcsolataidat, de a lányok, pláne a 17 évesek "választott család" szinten és komoly lelki törést tud okozni a hiányuk. A jegyek romlása általában komoly családi perpatvarhoz is szokott vezetni.

3. Én is csak azt tudom mondani, hogy próbálj vele több időt tölteni - akár Skype-on is. Meg úgy érezze, hogy mellette állsz, számíthat rád.

Esetleg próbálj valami olyan programot, aktív kikapcsolódást szervezni, ami kicsit kiragadja a hétköznapokból, ami lefoglalja annyira, hogy ne a saját nyomorán agyaljon.

+1. Ne akadj ki nagyon, ha valamelyik hétvégén inkább a barátnőivel találkozna.

2015. márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!