Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz összejönni valakivel? Miért kell elvenni a másik önbizalmát az ismerkedés alatt? Ez valami próba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Részletesebben?
2015. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hogyan részletesebben?

általánosságban kérdezem :)


deee ilyenek, hogy mikor utalgatok, hogy szeretem, vagy akármit.. akkor mindig elhárítja. De mégis van, hogy talizunk, kettesben :) rosszul esik, hogy nem biztatást kapok :/

2015. febr. 10. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom fiú vagy. Lányoknak szigorúan tilos szerelmet vallani, mert vagy visszaélnek vele, vagy elriasztja őket.
2015. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem is fogok vallani! :D volt, hogy akartam, de az csak erőltetett lehet... én meg olyan nem csinálok, ami nem jön magától :)))) majd találkozón... egy csók, az már végre csak jöhetne már! és az magától fog :)
2015. febr. 10. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen kimutatni se szabad. Az a jó, ha a lány sejti, hogy tetszhet neked, de nem tudja biztosan, és ha összejöttök, utána se legyen biztos benne soha, hogy szereted!
2015. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezzel mondjuk nagyon nem értek egyet! :)
2015. febr. 10. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Normális nőt nem riaszt el, és nem él vissza azzal ha valaki szerelmet vall neki. = normális nővel kell kezdeni

2. Vagy ő is szeret, vagy nem.

3. Ha nem akkor lehet tovább lépni= nem tepersz feleslegesen.

2015. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindegy.. felhívtam, és beszéltünk, és jó volt.. csak félreértem őt faces írásban :DDDD
2015. febr. 10. 23:48
 9/10 PearlDiver ***** válasza:

Lehet próba is, a lányok szerintem időnként önkéntelenül tesztelik az önbizalmat, ha van belőle elég akkor a srác nem fog eltántorodni.

Amúgy azzal, hogy találkozgattok, máris sokkal többre vitted, mint számos sorstársad :-)

2015. febr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek igaza van: Bonyolultak a lányok manapság.
2015. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!