Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasinak miért van szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinak miért van szüksége jól működő kapcsolata mellett más nőkre?

Figyelt kérdés
Képes prostikhoz járni. Pasik válaszát várom inkább...
2015. márc. 24. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert minden csajra rálehet unni előbb-utóbb.
2015. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
Miért esik az eső? Miért süt a nap? Lehet ilyen kérdéseken merengeni, de sok értelme nincs, fogadd el hogy így van, ez a természetes, és így sokkal könnyebben boldogulsz majd.
2015. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert bizonyára a lány szűz, és áhitatos, önfeláldozó szemekkel azt mondja neki, hogy "ó, én várok rád. várok, ameddig csak kell. igen, én várok rád", közben meg röhög, betáblázza, mikor lesz meg a csaj, és fúrja a húslyukakat máson. Tipikus a huszonéves-tizenéves felállásnál.
2015. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Mert csak te hiszed azt hogy jól működik! Ha lenne eszed, akkor felismernéd hogy kb. szart sem adsz meg neki!
2015. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nincs szüksége. Abban a kapcsolatban valami nagyon nem működik, ha prostikhoz jár.
2015. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

mert nem kap meg mindent a nőjétől

az nem újdonság

2015. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mindent megkap, nincsenek tabuk és tényleg jól működő a kapcsolat...
2015. márc. 24. 12:41
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor újíts be valamit az ágyban. Kérdezd meg tőle mi az amit csak más nőktől tud megkapni.
2015. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat hogy nőként szólok hozzá, de nálunk is ugyanez volt a helyzet, és nem hiszem hogy nem adtam meg neki szex terén mindent, sose fájt a fejem, mindenben benne voltam amit kitalált, ha napi 5x akarta annyiszor csináltuk, és nem 5 perces menetek voltak. De neki is kellett mindez mellé egy hivatásos, na én sem értettem miért. Bezzeg én ha csak szóba álltam más férfival ő rögtön puffogott.
2015. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

egy jol mukodo kapcsolat mellet NEM kell mas no egy ferfinak...

foleg nem prosti.. omg.

nem normalis az ilyen ferfi.

ja es ez nem kapcsolat..

18/f

2015. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!