Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza tudnátok fogadni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudnátok fogadni olyan fiút, aki 1,5 éves kapcsolata alatt végig prostikhoz járt barátnője mellett?

Figyelt kérdés
Bevallotta 5 éve szokott rá a prostikra, de állítja, már le szokott róluk. Az aktusokat mobiljára rögzítette, így jött rá barátnője. Rengeteg pénzt áldozott prostikra, barátnőjétől megvonva.
2011. okt. 30. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
hát ha bárki is visszamegy egy ilyenhez az meg is érdemli...
2011. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ne menj visszahozzá
2011. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Barátnőjétől megvonva ?

Hát nem is csodálkozom,hogy mást keresett mert ugylátom ez a csaj is a pénzt elvárja és talán követeli is.

Ugyanis sajnos ott tartunk,hogy egy szajha kevesebbe kerül mint egy nő aki azt várja hogy eltartsák!

2011. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
utolsó te nagyon félre értetted! Én azok közé tartozom, akik abszolút nem a pénzre hajtanak, mert nem maradtam volna vele azok után, hogy 1 mandarint ketté kellett osztanom vele. És sose kértem tőle semmit, mert nekem az érzések számítottak, nem úgy mint a sok kis pénzéhes prostiknak. Ő 1 sóher volt, és mégis elfogadtam!!!! Mert nem vagyok anyagias!!! Csúnyán át vert, most megőrül, vissza akar szerezni, mert tudja, milyen szerény voltam, és jó hozzá.
2011. okt. 30. 14:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

jézusom, soha!

az, hogy barátnő mellett járt prostikhoz rossz. hogy felvettea telefonjára, perverz, és hogy 1,5 évig hülyített egy lányt, egyenesen gonosz. nem a prostikkal van baj, hanem hogy mellé egy barátnőt is "tartott", akinek hazudott, és valószínűleg összetörte a szívét.

én a helyében soha nem fogadnám vissza. aki egyszer ilyenre képes volt, ha tudna is változni, nem eleget, hogy ezt feledtetni tudja.

2011. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és nem kellett eltartania, még nem éltünk együtt, csak terveztük. Sőt, én segítettem neki a munkájában önzetlenül!! Csak tudod mi egy idősek voltunk (35), ő meg meg őrült a 18-20 évesekért, képes voltmindenét odaadni. Tudta, rajtam meg spórolja, mert bár szép lány vagyok, de nagyon szerény. Ez jól jött neki, egy hűséges, szép, nem pénzéhes ribanc, és mellettem titokban a 18 éves Pesti ribancokhoz is járt végig. És legrosszabb, a mobiljára minden aktust rögzített. Én végig néztem, mert nem hittem a szemeimnek.
2011. okt. 30. 14:25
 7/13 A kérdező kommentje:
és ami a brutális, leszbikus prostikkal volt többször is, de ahogyan ő mondta, mindig mással. Azután meg a haverjával, és egy 18 éves lánnyal is voltak hármasban. Így élte ki magát 5 éven át. De senki se nézte ki belőle ezt a titkos perverz életét.
2011. okt. 30. 15:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb plátói barátságra, a kezemet sem foghatná meg. Még csak az kéne, hogy megfertőzzön.
2011. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

13:51

Jah,igy már más a történet.A pont a tiéd!

2011. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom ezen mit kell annyira kiakadni. Azok a nők nem jelenthettek neki semmit, csak kiélte magát rajtuk. Attól még lehet egy tök normális csávó. Ez a nagy látszat erkölcsösség is csak a mai korokra jellemző. A Római Birodalomban pl. a patríciusok egy része tartott házi szajhá(ka)t is, így mikor a feleségnek nem volt kedve hozzá, csak átpasszolta a férjét valamelyiknek... Szerintem inkább örülnöd kellene neki, mert tisztelt annyira, hogy nem rajtad próbálta kiélni a perverzióit! Mert az esetek többségében ez a jellemző! A perverzióikat is a barátnőjükön próbálnák kiélni, némi érzelmi zsarolással vagy hízelgéssel...
2011. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!