Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kérjek még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kérjek még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Barátom 8 hónap után,tegnap kimondta, hogy vège..Igazából az egèszet èn rontottam el.. A vègèn mâr alig viszonoztam a szerelmèt, meg a figyelmèt..Már csak úgy voltunk egymàsnak megszokásból..

1 hónapja èn szakitottam, mert teljesen besokalltam tõle..fèltèkenykedett,nem engedett el a barátnõimmel..De vègül csak egy -kèt napot voltunk külön, mert visszakönyörögte magát meg nem.bírtuk egymàs nèlkül.. Aztán pàr napot jó volt minden,makd kezdõdött minden elölrõl..Már szinte vártam, hogy legyen vège..

Aztan egy hete írta, hogy döntsük el mi legyen..egèsz hèten alig beszèltunk, de a hètvègèt együtt töltöttük.. Pedig èn rèszemrõl hètvègèn mindent beleadtam, mèg ö is mondta, hogy règen volt ilyen jô..

Erre tegnap este irja, hogy vèglegesen legyen vège, mert úgyis itt fogunk kikötni..

Nem.tudom mièrt, de ûgy èrzem, most valami változott bennem, ès most jó lehetne minden..

Azóta is beszelgetunk, csak nem úgy, mnt egy pár, hanem mint legjobb barátok..

Szerintetek megèrnè mèg egy utolsò esèlyt kèrnem vagy hagyjam inkább elengedni? :( Srácok, ti ezek után adnátok mèg egy esèlyt?

17L


2015. márc. 24. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon komolytalan.
2015. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat ezer sebből vérzik, és a konfliktusok később is előjönnének, súlyosbodnának.

1. Te írtad, hogy elhidegültél, unalmas lett az egész, csak megszokásból vagytok együtt. Aztán hogy most pedig hirtelenjében rájöttél, hogy szerelmes vagy, vagy mi. Nekem ebből az jön le, hogy ez nem szerelem, csak vissza szeretnéd "hódítani" társfüggőség van, félsz a változástól.

2. Nem enged el a barátnőiddel, stb. nekem ez már eleve felejtős. Pasiként mondom, hogy szánalom az ilyesmi. Most csak 17 éves vagy, de mi lenne 30 évesen? Bezárna a lakásba?!


Minek pazarolni a fiatalságot valamire? Ez nem szerelem csak függőség. Én lezárnám.

2015. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!