Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűlölök magamról (=életemről)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölök magamról (=életemről) beszélni, van így esély arra, hogy megszeressenek?

Figyelt kérdés
Azt értem ezalatt, hogy az általam elért dolgokról, az eseményekről, amik velem történtek, nem szeretek sztorizgatni, mesélni emlékekről, vagy arról, hogy mi történik, történt velem általában, akár egy szürke hétköznap, vagy gyerekkoromban. Ezeket a témákat gyűlölöm, nem mintha nem lenne életem, vagy baromi unalmas lenne (tény, hogy néha nagyon pang az egész), de egyszerűen feleslegesnek tartom. Az érzéseimről, gondolataimról, véleményemről szívesen nyilatkozom, akármivel kapcsolatban, de a... talán a magánélet a legjobb szó, szóval a magánéletemről nem szívesen beszélek.
2015. márc. 24. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljön a megfelelő illető, akkor úgyis megnyílsz.
2015. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? és hány éves?
2015. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és szerettek már belém. Tehát neked is megvan minden esélyed. Bár azt hozzáteszem, hogy én idővel változok ebben valamennyit, szép lassan mesélgetek magamról, de sok türelem kell ahhoz, hogy idáig elérjek valakivel.
2015. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az ilyenekkel kár ismerkedni

....

de majd rájössz h a kutyának se kellesz

2015. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!