Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esély van egy igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van egy igazán jó kapcsolatra egy 19 éves szűz fiúval, aki még csak nem is smárolt és elég visszafogott?

Figyelt kérdés
Már fél éve beszélek vele kb. minden nap, neki már régóta tetszem és amúgy nagyon bírom a srácot, de ha belegondolok nem tudnám elképzelni a kapcsolatot.Nem tudnám előtte önmagam adni, és nekem nagyon fontos egy kapcsolatban hogy legjobb barátok is legyünk szinte. Esetleg valaki volt hasonló helyzetben, valami tapasztalat? Előre is köszönöm. 16/l

2015. márc. 17. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
esély: 50%
2015. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemel egy próbát...Lehet,hogy nagyon sokat tud adni neked. :)
2015. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Interferencia ***** válasza:
100%
Mi az összefüggés a kérdésben írt tények és a kifejtésben írt aggályaid között?
2015. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen exem, nem voltunk barátok, nem volt bennük sok közös, és féltem önmagam lenni előtte, mert olyan kritikus volt velem...

Az, hogy szűz, csak annyiban jelenthet gondot, hogy nem biztos, hogy megfelelően tudná kezelni az esetleges problémákat, konfliktusokat, mert kapcsolatok terén semmilyen tapasztalata nincsen. Viszont emiatt ne utasítsd el! Azon azonban gondolkodj el, hogy valóban összeillenétek-e, vagy csak simán bírod őt... Majd jön olyan, akibe szerelmes is leszel. :)

2015. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!