Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar már ez ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar már ez ennyire?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmeles sokszor alszunk egymásnál.De egyre tőbbet hisztizik mindenen,ha már hőemelkedése van eljátszana halált,ha kicsit fáj valamilye már szinte nyávog.Hát ez engem már teljesen kiborít,naponta órákat hallgatom a hisztijét.Ti hogy bírnátok ezt?23/F
2015. márc. 25. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
k.b sehogy
2015. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell bírnom. Szakitanek ha megbeszeles után nem változik.
2015. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem könnyű eset a barátnőd,de beszéld meg vele mi az oka ennek hogy ilyen...
2015. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hisztis p*csa riadó! Az ilyen ki fog készíteni agyilag. Soha semmi nem fog neki jó lenni, mindenért hisztizni fog. Ha meg leoltod, akkor meg te leszel a rossz mert "nem érted meg". Az ilyen az aki beleköt a barátaidba, rokonaidba majd elvárja, hogy vesszél össze velük miatta mert "megbántották". Menekülj. Gyorsan. Előtte még párszor húzd meg :)
2015. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kibírnám, mert összetenném a kezem egy barátnőért, úgyhogy el kéne tűrnöm. :/
2015. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok nő lehet ilyen. Jelenleg is levelezek 1-el aki nagyon odáig van értem :D (de nem ez a lényeg) hanem az h majdnem naponta meghallgatom, hogy úgy fáj a hátam.Olyan álmos vagyok.Úgy fáj a hasam úgy fáj a fejem....(minden mondat végén a ":O " számjli) Én meg nem tudom ezt hova rakni, mert most erre mit kéne írnom?
2015. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan lányt, aki boldog lenne, hogy vele vagy és nem hisztizik, mint egy hülye tyúk. Rengeteg lány vágyik barátra, aki szereti, de rajtuk mindenki keresztül néz.
2015. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!