Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem zavar ez csak ennyire?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem szeretné kitenni hogy kapcsolatban van azt meg főleg nem hogy velem,eddig az összes barátnőm magától kérdezte meg és örült hogy kitettük ő viszont nem.Ebből nekem az esik le hogy így tud pasizni tovább nyugodtan mert nyoma simcs annak hogy van valakije amitől viszont nekem elmegy a kedvem az egész kapcsolattól mert rossz előérzetem van.Viszont ráerőltetni se akarom hogy már pedig tegye ki.Titeket nem zavarna vagy nem érdekelne ez?22/F
2015. márc. 10. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem speciel zavarna.
2015. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Anno barátnőmmel mi csak vagy 1 hónap után jeleztük, hogy együtt vagyunk. Felesleges 2 nap után ezzel jönni, mert akkor még tényleg nem lehet tudni hova tart a dolog. Ha ez a helyzet áll fent, akkor megértem barátnődet, ha nem akkor ott lehet vannak gondok...
2015. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém amint megemlítettem kirakta hogy kapcsolatban van... :)
2015. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi tényleg 2 nap után már kiraktuk :D
2015. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne ezen bukjon el a kapcsolat ha egyébként jól működik.
2015. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi fél év után raktuk ki. Facebook Matyi...
2015. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
soha de soha nem raktam ki facebookon, ha kapcsolatban voltam. aki számít, az úgyis tudja rólam :) de azt hozzá kell tenni, hogy minimális mennyiséget facebookozok, szóval aki ott éli az életét, és minden idióta mitkajáltammaholvagyok dolgot megoszt, annál elég gyanús, ha pont ezt nem akarja :D
2015. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak emiatt zavar, elárulom, egy rakás embert pont hidegen hagy, kapcsolatban van-e a másik vagy sem, mit számít mikor csak egyszer akarnak szexelni aztán annyi?

Szóval ha pasizni akar, nem az fogja megakadályozni benne, hogy kint van Facebook-on, hogy kapcsolatban van.

2015. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Interferencia ***** válasza:
Engem nem érdekelne, igyekszem a magánéletemet azon az oldalon se kiteregetni. Szinte csak kapcsolattartásra használom, mert mégis ez a legegyszerűbb módja.
2015. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!