Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi az amit legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi az amit legjobban utáltok egy lányon?

Figyelt kérdés
Úgy értem viselkedésén, szokásain, stílusán. Esetleg saját magatok átélt történeteket is írhattok.
2015. márc. 25. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyafogás, féltékenykedés, hisztizés...
2015. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arrogancia, mások lenézése és semmibe vétele, felszínesség, aljasság, bosszúvágy, a megbocsátás képességének hiánya.
2015. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akaratos, önző, nyafog
2015. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem.. Köszi a válaszokat!
2015. márc. 25. 17:19
 5/8 anonim válasza:
Hisztizést, síránkozást.
2015. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat hazudik.
2015. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ki se látszik a sminkből.
2015. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csöpögő szeretet, állandóan hívogat, komoly témákról nem tud beszélni, levakarhatatlan, alig van szociális élete, bármilyen programot szervezek, még akkor is befurakodik, ha kivételesen ő nincs rá meghívva, és a bizalmatlanság felém, ha valamiről nem számoltam be elég részletesen, elkezdett nyomozni, és összeesküvés elméleteket gyártani. Ezek a jó tulajdonságok mind az egyik exemben voltak meg, aki azt hitte, az élet egy romantikus film. Pár hétig tetszett, hogy nagyon ragaszkodó, de aztán hamar az agyamra ment, és kidobtam egy hónap után. Amit szakítás után leművelt, arról inkább nem beszélek...
2015. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!