Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégére leutazik hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégére leutazik hozzám a barátom. Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés

Együtt töltünk néhány napot. Szeretném valami kis meglepivel fogadni. Múltkor készítettem neki gyertyafényes vacsit, így az nem jó most, habár ha nem találok ki jobbat, akkor megint csak vacsi lesz. Előtte mikor lejött, akkor sütit készítettem neki. Várhatnám valamilyen erotikus ruhában is, de most pont menstruálok, úgyhogy azt inkább legközelebb. Gondoltam még arra, h egy üveg borral várom, mert szeret velem iszogatni, borozgatni is. De valami még kéne emellé is... úgy szeretném valami jóval meglepni. Van ötletetek?

22/L , 3 hónapja vagyunk együtt.


2015. márc. 25. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
kár hogy menstruálsz
2015. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szervezz pikniket:)
2015. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Szerda van.

Nehogy mar vasarnapig mensizzel.!

Szop.ad lefele szepen! :)

2015. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Estére kéne valami meglepi, mert este jön. Természetesen így is kényeztetem majd, de most nem a szexuális részre gondolok, hanem valami másféle kedvességre, aminek örülne.
2015. márc. 25. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
A szop-ás nagy ajàndék.
2015. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hallottal mar kezimunkarol,oralrol,.

Deha szeret nem hiszem,h elvar barmilyen dolgot is.

Nem.ilyeneken kellene alapuljon egy kapcsolat,h "muszaly" varni vacsoraval.Pl.

Ennorulnek,h vagy nekem es csa!

2015. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vár el tőlem semmit, és nem muszáj semmit sem... ÉN szeretném őt meglepni valamivel, mert imádom.
2015. márc. 25. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pl sütinek nagyon örülnék. 22/F
2015. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Suti meg eg le.is........hat irigykedek.:(
2015. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!