Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól várható már el egy férfitól, hogy el tudjon vinni egy "komolyabb helyre" is, mondjuk egy hosszú hétvégére?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Elvárni semmit sem szabad, mert az nem szül semmi jót.
2014. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a nő is adjon bele ha menni akar, fele-fele, nyilván ha én lepem meg és nem tud róla az egy ajándék mivel szeretem, de ha elvárja hogy menjünk akkor fele-fele
2014. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy 50-50% menjetek el együtt nyáron diákmunkára, az is jó "program" aztán a pénzből elmentek ketten egy hétvégére várost nézni fapados repülővel.
2014. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem korfüggő, hanem mennyi pénze van ilyen felesleges programra.

De elvárni semmiképpen nem lehet.

2014. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi elég hamar, fiatalon elkezdtünk hosszú hétvégékre járni, de sosem vártam el, hogy fizesse, mindig felesbe fizettük...el sem fogadtam volna ha ő akarta volna állni az egészet...
2014. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy "várható el" ha nincs pénz nem megyünk sehová, vagy ha neked ez olyan fontos akkor keress valami gazdag papát az biztos elvisz téged mindenhova
2014. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a kortól függ, hanem hogy mennyi pénze van, dolgozik-e. Ha mondjuk még egyetemre jár, de mellette diákmunkája van, és azt mind a tandíjra vagy az alapvető megélhetésére költi, akkor nyilvánvalóan nincs lehetőség ilyen programokra. Viszont ha ugyanilyen korban már évek óta dolgozik egy jobb helyen, akkor már több lehetőség van rá. De elvárni speciel egyik esetben sem lehet. Ez nem elvárás kérdése, ezt vagy ő önszántából felajánlja és te örülsz neki, vagy nem.


22/l

2014. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Miért akarod elvárni?
2014. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!