Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 ev utan is ot keresem . Mikor lesz mar vege?

Figyelt kérdés

21 / F vagyok . Bocsanat hogy ekezet nelkul irok de nincs magyar billentyuzetem .

Egyszeru a kerdesem. 1,5 evig voltam egyutt egy lannyal majd szakitottunk de ez mar 1 eve lesz . Fajni fajt hogy vege lett de tul tettem magam . Nem volt az a nagy sovargas es szenvedes . Viszont mai napig gondolok ra es nem tudom elfelejteni .. Ha osszejonne valakivel hidegen hagyna de ha megtudnam tuti hogy egy pillanatra rosszul esne .. Aztan ugy is beletorodnek szinte rogton de akkor rosszul esne . Testileg vagyom ra illetve arra ami meg az elejen volt koztunk es ezert eddig minden lanyban ot kerestem . Nem is volt hosszu a kapcsolatom egyikkel sem . Ugyerzem akkor tudnam elfelejteni ha osszejonne egy olyan lannyal aki nala sokkal jobb mindenben .. Ez normalis ?


2015. márc. 25. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ez normális
2015. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veteran1978 ***** válasza:
Még mindig őt szereted,ezért keresed őt az azóta kialakult kapcsolataidban!Sürgősen csajozz be,és majd úgymond kiszeretsz belőle,elfelejted őt!
2015. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gublug ***** válasza:

Ez normális.


Nálunk kémia működött, más semmi - a részemről.

Ma napig emlékszek a partnerre, jó érzéssel tölt el és minden jót kívánok neki szívemből. Ő a mérce és még nem találtam jobbat. De semmi gond. Minden jó.

Örülj, hogy megtörtént.

2015. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!