Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petting közben mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
A barátomat szeretném kielégíteni de nem igazán tudom hogy kezdjek hozzá. Simogassam aztán tovább? Zsepit készítsek be? Ha elmegy jelezni fog vagy azt nekem kell észrevenni? És után hová veri?

2015. márc. 26. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Hát nem vagyok nagy tapasztalt sex és petting ügyben mert még szűz vagyok :/

De szerintem ez a fiútól függ menyire normális.

Van aki a lányra szokott élvezni van aki zsepibe vagy pokrocra. Arra figyelj, hogy mindenféle képpen legyen nálad óvszer a biztonság kedvéért nehogy a pillanat heve miatt a pettingelés átváltson sex-be... :/

Amúgy a lánytól függ mit vállal be.

Pl lesz***ja, vagy csak kézzel, esetlebb valami erotikus játék...

Mindenkinél más szerintem.

De ha az internetre beütöd, hogy petting nagyon sok videot látsz majd, hogy mi is van benne.

De mondom, óvszer minden féle képpen legyen nálad min 2db (Hátha az első elszakad felhelyezéskor)

19/F

2015. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Csók mehet majd simogasd , nyakát is csókolhatod. Mikkor úgy érzed készen állsz arra , vedd elő neki majd verd. Kérdezz bátran a barátodtól , biztosan nem fogja a fejed le harapni , holt biztos hogy segítő kész lesz. Arra is meg kérheted , mielőtt el megy szóljon neked de ez sem kötelező. Oda élvezzen ahova szeretne vagy te szeretnéd. Annyi helyre lehet arcodra , popsidra , hasadra , cicidre , combodra akár az ágyra , kanapéra sőt a falra is lehet. Zsepi azért nem árt , készíts azért ha tényleg ennyire tapasztalatlan vagy kérd meg a párod hogy irányítson.
2015. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másikra
2020. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Remelem ez kolcsonos akcio lesz!


Szoval szepen fentrol haladj lefele. Lassan, nem kell sietni.

Az alhasi resznel picit

idozhetsz..puszilod..aztan amikor lent vagy, akkor sem kell kapkodni es egybol "raharapni". Hasznald az ajkaid, a nyelved -foleg a hegyenel (a fogaidat lehetoleg NE hasznald)-korbe korbe. Oldalt is hasznalhatod a nyelved,mielott a szadba veszed. Ne kapd be egybol torkig, hanem szepen lassan vedd fel a tempot! Ha a torkodig kapod be, szolok, hogy lehet, hogy nem lesz olyan jo erzes- ezert csak ovatosan. Kozben hasznalad a kezedet is! Nem muszaj vegig szopogatni, nyugodtan pihentesd a szad es kozben a kezeddel kenyesztesd es azert nezz a szemebe is!

Erezni fogod ahogy luktet, ahogy egyre kemenyebb lesz..es a pasid reakciojabol is remelhetoleg erezni fogod, hogy eljott az ido..ekkor picit gyorsithatsz a tempon!

Elso alkalomnal en nem ajanlom a szajbaelvezest! Volt olyan partnerem aki olyan keseru izu termeket bocsatott ki, hogy szo szerint rosszul lettem (nem nyeltem le). Ez altalaban kavetol van, vagy valamilyen eteltol..

Volt olyan parom akinek edeskes volt.

Szerintem nyugodtan beszeld meg vele, ha mar igy keszulsz. A papirzsepi nem rossz otlet. Ha van szex akkor a has alkalmas lehet, de esetedben mindig legyen nalad gumi. Biztos ami biztos.

2020. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!