Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a barátom, de elég rosszul érzem magam ebben a kapcsolatban.. Kezdődött ott, hogy nem vett nekem semmit karácsonyra, születésnapomra, Valentin napra és nőnapra sem. Szinte minden lánnyal flörtöl, bár tudom, hogy csak szórakozásból, de akkor is zavar. Ezt még el tudom viselni, mert tudom, hogy ő ilyen és senki kedvéért nem változna meg ezen a téren. De az, hogy ha én nem megyek oda hozzá és nem kezdeményezek beszélgetést, akkor nem beszélünk ez már egy kicsit sok. Meg néha nagyon bunkó velem, olyankor próbálok vele beszélni, hogy ezt fejezze be, mert rosszul esik, de akkor általában csak még rosszabb lesz. Egyszer már akartam is vele emiatt szakítani, de azt kérte beszéljük meg és végül nem lett belőle semmi. Mondjuk annyit megért, hogy utána egy-két hétig kedves volt és figyelmes, de megint azt csinálja.

Lehet hogy csak azért ragaszkodom hozzá annyira, mert tőle kaptam az első csókom és mert már négy hónapja együtt vagyunk? Olyan sok közös emlékünk van és még nem akarom elengedni.. Már egy ideje reménykedem, hogy egyszer csak megváltozik, de rá kellett jönnöm, hogy ez nem fog megtörténni..

14/L, ő 13/F (igen tudom fiatalok vagyunk még egy kapcsolathoz, de nem azért írtam ki a kérdést, hogy ezt elmondjátok, szóval az ilyenek légyszi kíméljenek meg)


2015. márc. 26. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szakits....

19/F

2015. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan kapcsolatot amiben jól érzed magad,és a másik törődik veled.
2015. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megfog változni pedig, ha szakítani akarsz vele akkor majd megint megígèri, hogy megfog, de nem hiszem.
2015. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolat. Nőljetek fel.
2015. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd ott mert egyre megalázóbb helyzetekbe fogsz kerülni ;) 16f
2015. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennél csak jobbat találhatsz... Ne hagyd már magad szétalázni.
2015. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 azureknight0715 ***** válasza:
Ennyi idősen mégis mit vársz. Még jó hogy nem kötelezi el magát meletted.Gondolom azé jött veled össze hogy menőnek érezze magát hogy van csaja. Gyerekként nem nevezném ezt kapcsolatnak sőt ebben a korban nincs is olyan bogy kapcsolat.
2015. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hosszú rizsádból ítélve szakíts.
2015. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!