Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pár egyik tagja külföldön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pár egyik tagja külföldön, a másikuk itthon szeretne élni/dolgozni, kinek kell engednie? Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm kapcsán jutott eszembe a kérdés, aki már évek óta együtt van a barátjával. A barátja minden áron itthon szeretne maradni, a barátnőm kacsintgat külföld felé. Nem is tudom, ha én lennék ilyen helyzetben (szerencsére nem vagyok), hogyan oldanám meg, mivel én szinte már majdnem biztos vagyok abban, hogy ki szeretnék menni. Ha lenne egy hasonló párkapcsolatom mint az övüké.

Nektek mi a véleményetek?



2015. márc. 26. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy az egyik legfontosabb dolog a párkapcsolat működéséhez az, hogy a felek elképzelései a jövőt illetően összeegyeztethetőek legyenek. Ha mindkét félnek konkrét elképzelése van, ami ellentétes, és nem szívesen engednek belőle, akkor veszett ügy az egész.
2015. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kötelező engedni,nálunk is ez a helyzet annyi különbséggel,hogy ez a külföld dolog csak a pénz miatt van a párom részéről.Nekem nem sok kedvem van menni,meg nem is tudnék mert nem bírom a repülőt.Azt a néhány hónapot kibírjuk,haza tud járni ez idő alatt,én meg itthon szervezem a pénzügyeket.
2015. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!